DAF та Einride стимулюють електрифікацію вантажного автомобільного транспорту

DAF та Einride стимулюють електрифікацію вантажного автомобільного транспорту

Компанії Einride та DAF підписали лист про наміри щодо постачання 50 повністю електричних вантажівок DAF нового покоління. 

Постачання та сервіс

Транспортні засоби поповнять парк електричних великовантажних автомобілів Einride, який є одним з найбільших у своєму роді в Європі. Перші автомобілі з серії 50 вже замовлені та будуть доставлені протягом цього року.

Замовлення Einride буде складатися з електричних вантажівок DAF XD в широкому діапазоні специфікацій, які компанія буде поставляти різним клієнтам. Всі автомобілі поставляються з пакетами послуг для ремонту та технічного обслуговування DAF. Технічне обслуговування буде здійснюватися через дилерську мережу DAF, яка налічує понад 1100 представництв по всій Європі.

Деталі щодо Einride 

Einride проєктує, розробляє та впроваджує технології, що забезпечують мобільність вантажних перевезень як послугу. Компанія створює мережі, що працюють на базі унікальної екосистеми — інтелектуальної програмної платформи Einride Saga, електричних та автономних автопарків, зарядної інфраструктури та мереж зв’язку. 

Компанія Einride зі штаб-квартирою в Стокгольмі, Швеція, була заснована у 2016 році і є світовим лідером на ринку цифрових, електричних і автономних технологій мобільності вантажних перевезень. Сьогодні Einride працює в США, Великобританії, Швеції, Норвегії, Німеччині й користується довірою провідних корпорацій, які використовують готові рішення компанії для електрифікації свого транспорту.

Запас ходу до 500 км без шкідливих викидів

Розроблені для дистрибуції та професійних перевезень з нульовим рівнем викидів, електричні автомобілі DAF XD і XF нового покоління оснащуються ефективними й надійними електродвигунами PACCAR EX-D1 і PACCAR EX-D2. 

Силові агрегати доповнюються двома-п’ятьма акумуляторними батареями місткістю до 525 кВт·год. Це забезпечує «нульовий запас ходу» до 500 км на одному заряді акумулятора. Завдяки ефективній стратегії зарядки вантажівки можуть долати до 1 000 км на день — повністю на електротязі. 

Електричні вантажівки DAF XD і XF нового покоління виробляються на новому заводі DAF зі складання електричних вантажівок, який був введений в експлуатацію у квітні 2023 року.