MINI випускає лімітовану серію для фанатів перегонів

MINI випускає лімітовану серію для фанатів перегонів

Шанувальники MINI, які люблять швидкість і стиль, тепер можуть придбати спеціальну модель, присвячену другому місцю команди Bulldog Racing у 24-годинних перегонах на Нюрбургринзі у 2023 році.

В основі Bulldog Racing Edition лежить MINI John Cooper Works з механічною коробкою передач і 231-сильним турбодвигуном. Він оснащений різними автоспортивними компонентами, які покращують його продуктивність і зовнішній вигляд.

Спеціальна версія комплектована підвіскою KW V3, яка регулюється та налаштовується професійним гонщиком на Нордшляйфе, легендарній трасі, де проходили 24-годинні перегони.

Автомобіль має 17-дюймові легкосплавні диски OZ HyperGT із шинами Pirelli P Zero Performance, спортивну вихлопну систему Remus та пакет Clubsport Kit, який замінює заднє сидіння на стійку та сітку.

Екстер’єр прикрашає велика наклейка на дах Bulldog Racing, задній дифузор і передній спліттер, а інтер’єр — індивідуальний бейдж із номером автомобіля і датою встановлення.

Bulldog Racing Edition — це не тільки данина поваги досягненням команди, а і спосіб поділитися гоночним духом із фанатами.

Олександр Шаббах, керуючий директор Bulldog Racing, сказав: «У той момент, коли ми перетнули фінішну лінію, народилася ідея поділитися цим моментом із нашими шанувальниками. Нашим найбільшим викликом при розробці Bulldog Racing Edition було зробити його максимально схожим на наш гоночний автомобіль, але при цьому переконатися, що він залишається дозволеним для використання на дорогах.”.

Спеціальна версія доступна для замовлення вже зараз, і кожен автомобіль буде налаштований відповідно до уподобань клієнта.