Останній дрифт Кена Блока: вражаюче відео, як данина пам'яті легенді

Останній дрифт Кена Блока: вражаюче відео, як данина пам'яті легенді

Кен Блок був легендою дрифту, який надихав мільйони шанувальників своїми вражаючими навичками водіння та трюками. 

Він трагічно загинув в аварії на снігоході в січні 2023 року, залишивши по собі спадщину дивовижних дрифт-відео. 

Останній епізод його знаменитого серіалу «Electrikhana 2» був знятий незадовго до його смерті та був випущений як данина пам’яті американцеві.

Кен Блок

Audi S1 Hoonitron: єдина в своєму роді електрична дрифт-машина

Партнером Кена Блока у його останньому дрифт-відео став Audi S1 Hoonitron, єдиний у своєму роді електричний прототип, розроблений Audi Sport ексклюзивно для нього. 

Електромобіль для дрифту Audi S1 Hoonitron
Електромобіль для дрифту Audi S1 Hoonitron

S1 Hoonitron має два електродвигуни, повний привід, загальну потужність 500 кВт, шасі з вуглецевого волокна та повний стандарт безпеки FIA. Він був додатково вдосконалений у співпраці з Кеном Блоком після першого епізоду «Electrikhana», який знімався в Лас-Вегасі в серпні 2022 року. Покращення включали зменшення ваги, покращення керованості та імітацію перемикання передач.

Електромобіль для дрифту Audi S1 Hoonitron
Audi S1 Hoonitron

Мехіко: яскраве та різноманітне місце для дрифту

Місцем зйомок другого епізоду «Electrikhana» стало Мехіко, одне з найбільших і найнаселеніших міст світу. Команда Hoonigan, компанії Кена Блока, знайшла захоплюючі місця для дрифту – від сучасного аеропорту до спіралеподібної парковки. Відео демонструє різноманітність і красу міста, а також майстерність і креативність Кена Блока за кермом.

Електромобіль для дрифту Audi S1 Hoonitron

Особливий трюк: димова завіса Audi S1 Hoonitron

Одна з найбільш пам’ятних сцен відео – коли Audi S1 Hoonitron створює величезну білу хмару диму, обертаючи передню і задню осі в протилежних напрямках. Це унікальна функція, яку може запропонувати тільки електромобіль, і це була розумна ідея Кена Блока та інженерів Audi Sport. Димова завіса є гідною даниною пам’яті дрифт-артисту та його відданим фанатам, які полюбляли його фірмовий стиль – палити гуму та шуміти.

Остаточне прощання з легендою дрифту

Electrikhana 2 – це приголомшливе та емоційне відео, яке оспівує життя та кар’єру Кена Блока, однієї з найвпливовіших та найулюбленіших фігур в автоспорті. Це свідчення його пристрасті, таланту і бачення, а також його співпраці з Audi Sport, яка втілила в життя його мрію керувати електричним дрифт-каром. Відео доступне на YouTube-каналі Hoonigan, де шанувальники можуть переглянути його та віддати шану легенді. Кена Блока буде дуже не вистачати, але його спадщина буде жити далі.