Новий цікавий FUSO Canter поповнив автопарк швейцарської пожежної бригади

Новий цікавий FUSO Canter поповнив автопарк швейцарської пожежної бригади

Новий FUSO Canter 6C18 (4×4) став ще одним поповненням автопарку добровільної пожежної команди асоціації пожежних підрозділів Сульген-Крадольф-Шоненберг у швейцарському кантоні Тургау. 

Технічні особливості FUSO Canter 6C18

Canter з опціональним повним приводом, обладнаний як пожежний автомобіль-цистерна, є багатофункціональним і був побудований виробником пожежного обладнання Rosenbauer. 

Це перший автомобіль цієї категорії у Швейцарії, який базується на шасі FUSO Canter 4×4. Його поставив швейцарський партнер FUSO — компанія LARAG AG Commercial Vehicle Services у Вілі, майстерні якої в майбутньому також відповідатимуть за технічне обслуговування і ремонт базового автомобіля.

Швейцарська компанія Rosenbauer, що базується в Оберглатті, оснастила шасі Canter спеціально розробленим кузовом, який також враховує місце для встановлення роздавальної коробки передач і оптимально використовує 3415 мм колісну базу. 

Центральними елементами є розташований по центру 1500-літровий бак для води та потужний пересувний пожежний насос Rosenbauer FOX 4, доступний ззаду, що дозволяє аварійним службам здійснювати початкові дії, поки не буде налагоджена подача води через гідрант.

Висхідна небезпека спеки та посухи також була врахована при проєктуванні малої пожежної автоцистерни, тому на її борту тепер є обладнання для гасіння невеликих лісових пожеж. Воно складається з двох ручних вогнегасників, які переносяться як рюкзак, протипожежних засобів з вогнетривкої тканини для гасіння жару, спеціальних водопроникних шлангів, які просочуються наскрізь і тому не загоряються на розпеченій лісовій поверхні, а також сокири і граблі. 

Повнопривідна трансмісія Canter 4×4 розподіляє 129 кВт/175 к.с. від 3-літрового двигуна з високим крутним моментом на передню та задню осі у співвідношенні 60/40. На складній місцевості додаткова знижувальна передача при необхідності знижує оберти двигуна і, таким чином, збільшує крутний момент. Самоблокуючий диференціал підтримує повний привід для ще більшого зчеплення з дорогою та стабільності руху.

Комфортна тримісна кабіна FUSO Canter 4×4 пропонує місце для водія та двох додаткових пожежників. Завдяки ергономічному поворотному сидінню водія від Isringhausen, подушкам безпеки водія та пасажира, а також кондиціонеру, навчальні та аварійні поїздки є комфортними та безпечними. У кабіні також розміщено дисплей камери заднього виду і панель управління системою сигналізації та зовнішнього освітлення — обидва ці пристрої є продукцією компанії Rosenbauer.