Volvo CE відкрила першу спеціальну лабораторію для випробування паливних елементів

Volvo CE відкрила першу спеціальну лабораторію для випробування паливних елементів

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) відкрила першу спеціальну лабораторію, де будуть проходити випробування паливних елементів.

Її створили у технічному центрі компанії в Ескільстуні (Швеція) з метою розробки рішень для технології водневих паливних елементів у важкому будівельному обладнанні та інших сферах. 

Перспективна альтернатива водню

Volvo CE розглядає технологію водневих паливних елементів як ключову роль у своїх загальних амбіціях щодо електромобільності, разом з електричними рішеннями від акумуляторів, як демонструють компактні електричні машини, та більш стійкими пропозиціями двигунів внутрішнього згоряння — при цьому всі три напрямки працюють узгоджено. Хоча електричні рішення для акумуляторів ідеально підходять для міського будівництва та інших випадків використання, розмір батарей просто занадто непрактичний для великих машин та важкої будівельної техніки, і саме тут водень виникає як перспективна альтернатива.

©  AB Volvo

В компанії такий крок назвали «значним розвитком», адже вже до 2040 року Volvo Group планує відмовитися від викопних видів палива. Й для досягнення цього шведська компанія покладається на електромобільність – з батареями для менших автівок та паливними елементами – для більших.

©  AB Volvo