Два в одному: Hyundai запатентував складний електросамокат, що зберігається у дверній панелі

Два в одному: Hyundai запатентував складний електросамокат, що зберігається у дверній панелі

Відомство з патентів і товарних знаків США (USPTO) зареєструвало патентну заявку південнокорейської компанії на засіб індивідуальної мобільності.

Це невеликий самокат з електромотором, який легко складається і займає мало місця: його можна заховати в спеціальний відсік у дверній панелі. В якості альтернативного місця для зберігання електросамокату також розглядається багажник, де передбачено спеціальний відсік із системою зарядки  батареї. 

У  електросамоката є  система звукового оповіщення пішоходів про своє наближення, яка транслює звук через динамік. Він оснащений батареєю ємністю 10,5 мА·год, на одній зарядці якої можна проїхати до 20 кілометрів. Максимальна швидкість електросамокату – 20 кілометрів на годину, його маса становить 7,7 кілограма, і він оснащений дисплеєм. 

Терміни впровадження новинки в серійне виробництво поки невідомі, але у 2019 році Hyundai вже демонстрував електросамокат, який  і повинен стати частиною нових моделей, призначених для тих, хто цінує мобільність та різноманіття можливостей.