Daimler Truck розробляє автономну вантажну платформу SAE Level 4

Daimler Truck розробляє автономну вантажну платформу SAE Level 4

Daimler Truck розробляє автономну вантажну платформу SAE Level 4 з резервними системами рульового управління, гальмування та низьковольтної електромережі. 

«Унікальне шасі вантажівки з резервуванням наближає нас до мрії про безаварійне водіння, — стверджує керівник групи автономних технологій Daimler Truck Пітер Воган Шмідт. — Наша автомобільна платформа 4-го рівня на базі Freightliner Cascadia ідеально підходить для інтеграції автономного програмного, апаратного та обчислювального забезпечення. Вона може зробити значний внесок у підвищення безпеки руху завдяки безлічі систем та датчиків».

© Daimler AG

У разі виникнення несправності будь-якої з основних систем, транспортний засіб рівня 4 зможе контролювати, оцінювати та задіювати свої резервні системи для безпечного керування вантажівкою. Якщо несправність буде визнана критичною для роботи автомобіля, система автономного керування дозволить вантажівці слідувати протоколу безпеки і зможе виконати «маневр мінімального ризику» для безпечної зупинки. 

© Daimler AG

У рамках стратегії «подвійного шляху» Daimler Truck співпрацює з двома сильними партнерами з автономних технологій (Waymo та Torc Robotics), пропонуючи кілька шляхів комерціалізації технології. Daimler Truck має можливість адаптувати та масштабувати платформу шасі вантажівки рівня 4 відповідно до специфікацій автономного водіння обох технологічних партнерів. Першу версію вантажівки вже було поставлено цього року для інтеграції системи автономного водіння Waymo Driver.

За даними Бюро транспортної статистики США, за останнє десятиліття тоннаж вантажів, що перевозяться вантажівками, збільшився на 56 відсотків. Очікується, що найближчими двома з половиною десятиліттями ця цифра подвоїться. Водночас сфера вантажоперевезень відчуває нестачу водіїв. Ці події сприяють зростанню потреби в безпечних, надійних та економічно вигідних автономних вантажівках.