Роботи Hyundai Motor Group розпізнають людей та користуються ліфтами

Роботи Hyundai Motor Group розпізнають людей та користуються ліфтами

Hyundai Motor Group запустила дві пілотні програми служби доставлення з використанням автономних роботів на базі своєї модульної платформи Plug & Drive (PnD) в готелі й житлово-комерційному комплексі, розташованих в передмісті Сеула. 

Універсальний одноколісний агрегат 

Робот-доставщик складається з накопичувача, інтегрованого в рушійну частину PnD. Поряд із завантажувальною коробкою, яка використовується для доставлення товарів, на підключеному екрані відображається інформація для клієнтів.

Вперше показана на виставці CES 2022, модульна платформа PnD Групи — це універсальний одноколісний агрегат, який поєднує в собі інтелектуальне рульове управління, гальмування, колісний електропривод і обладнання для підвіски, включаючи рульовий привід для повороту на 360 градусів з голографічним управлінням. Він рухається автономно за допомогою датчиків LiDAR та камер. Інтегрований накопичувач дозволяє роботу транспортувати продукцію клієнтам.

Додаючи можливість автономного водіння, робот на базі PnD може знайти оптимальний маршрут в межах району, щоб доставити пакунки одержувачам. Він може розпізнавати й уникати нерухомих і рухомих об’єктів і плавно рухатися, забезпечуючи швидке доставлення.

Готель Rolling Hills, один з об’єктів, що бере участь у пілотних програмах Групи, використовує робота для обслуговування номерів з 20:00 до 22:00 щодня, доставляючи їжу та напої. Гості готелю можуть розміщувати замовлення на обслуговування номерів за допомогою популярного додатка для обміну повідомленнями Kakao Talk, не встановлюючи жодних додаткових додатків, а також відстежувати хід доставлення в режимі реального часу. Технологія глибокого навчання дозволяє роботу на основі PnD розпізнавати клієнтів, а також технологія автономного водіння та підключення до ліфтів — пересуватися між поверхами без допомоги людини.

Плани на майбутнє

Група також пілотуватиме послуги доставлення на вулиці в межах житлового або комерційного комплексу через партнерство з корейською компанією доставлення Woowa Brothers.

Робот служби доставлення їжі забиратиме замовлення з ресторанів, зроблені клієнтами через додаток, та доставлятиме їх до дверей клієнтів.   

За результатами пілотної програми Hyundai Motor Group планує розширити сферу використання та час роботи, а також збільшити кількість роботів.