В Україні виготовили перший автопоїзд із двох автоцистерн

В Україні виготовили перший автопоїзд із двох автоцистерн

На базі давальницьких вантажного шасі DAF та причепа KRONE Завод спецтехніки Техкомплект виготовив автопоїзд із 3-секційними автоцистернами 15,5 та 14 куб.м для мережі АЗС BVS.

Ще минулого літа компанія анонсувала плани — надати восени 2022 року українському споживачеві можливість придбати бензовози з великим обсягом місткості цистерни на базі причіпної техніки (напівпричепи та причепи). Воєнний стан і енергетична криза трохи завадили планам компанії на осінь, але не скасували їх: випуск автоцистерн на базі причепів і напівпричепів перенесли на початок року, що настав.

Отже, Техкомплект випустив свій перший автопоїзд із двох автоцистерн, одна з яких встановлена на 27-тонне вантажне шасі DAF, а друга — на 18-тонний причіп KRONE (шасі та причіп давальницькі, з пробігом). Монтажні довжини рами в шасі та причепа дозволили встановити фірмові 3-секційні автоцистерни з об’ємом 15,5 м3 та 14 м3 відповідно, власного виробництва Техкомплект.

Компанія наголошує на тому, що місткість цистерни 15,5 кубометрів — на сьогодні це максимальний обсяг цистерни, який виготовлявся на заводі та монтувався на вантажне шасі, але найближчим часом планується представити 4-секційну автоцистерну 30 кубометрів на базі напівпричепа (зараз ця модель перебуває в стадії виготовлення).

Як і у всіх фірмових автопаливозаправників Техкомплект, у цистернах цього автопоїзда:

  • поперечний переріз «валіза»;
  • внизу розташовані вбудовані модулі роздачі та обліку світлих нафтопродуктів, що перевозяться.

Головною ж особливістю конструкції цистерн у цьому автопоїзді є система нижнього наливу, яка дає змогу виконувати їх наповнення в країнах ЄС.