Ram Truck представив електричний концепт Ram 1500 Revolution

Ram Truck представив електричний концепт Ram 1500 Revolution

На виставці CES 2023 бренд Ram Truck показав концепт електромобіля Ram 1500 Revolution BEV, який дає змогу зазирнути в майбутнє та продемонструвати, як провідний бренд легких вантажівок вкотре переосмислить сегмент пікапів.

Передова концепція Ram 1500 Revolution BEV демонструє цілу низку інноваційних функцій, які з’являться в пікапах Ram у майбутньому, зокрема, на шляху до електрифікації.

Особливості дизайну та характеристик

Пікап Ram 1500 Revolution BEV відрізняється нестандартним дизайном і просторим салоном, що трансформується. Його оснащення включає знімний планшет у салоні й автопілот. Приголомшливий, ультрасучасний дизайн екстер’єру представляє майбутнє вантажівок Ram.

Абсолютно нове обличчя Ram включає анімований та модернізований значок «R-A-M» та анімовані повністю світлодіодні фари «тюнінг вилки».

Двері були переосмислені в стилі великого салону, який демонструє простір для пасажирів без B-стійки.

Нове компонування салону пропонує ще більшу гнучкість із можливістю конфігурації робочого простору за допомогою знімної центральної консолі зі складною плоскою поверхнею.

Ram продовжує розширювати свій список особливостей, що формують галузь, у концепції, представляючи першу в галузі функцію: сидіння третього ряду з відкидними спинками.

У середній частині встановлені сидіння зі знімною нижньою секцією, що дозволяє створювати різні гнучкі конфігурації та забезпечує прохід (і доступ до багажника), у який можна помістити предмети довжиною до 18 футів.

Побудований на новій архітектурі «кузов на рамі» STLA Frame, розроблений спеціально для повнорозмірних електромобілів, концепт ефективно поєднує акумуляторну батарею з повними аеродинамічними панелями та активним дифузором.

Ram 1500 Revolution BEV Concept може збільшити запас ходу до 100 миль приблизно за 10 хвилин за допомогою швидкої зарядки від 800-вольтової мережі постійного струму потужністю до 350 кВт.

Ram 1500 Revolution BEV Concept оснащений повним приводом на всі колеса з кутом повороту до 15 градусів для більшої маневровості автомобіля.

Прагнення до інновацій та лідерства

Концепт Ram 1500 Revolution BEV є частиною значного внеску компанії Ram в стратегічний план Stellantis Dare Forward 2030.

У 2024 році Ram в черговий раз переосмислить сегмент пікапів зі своєю революційною серійною моделлю Ram 1500 BEV. Він стане лідером у поєднанні областей, які найбільше хвилюють клієнтів: запас ходу, буксирування, корисне навантаження та час зарядки.