Ще один сміттєвоз марки АТ працюватиме на користь української громади

Ще один сміттєвоз марки АТ працюватиме на користь української громади

Сміттєвоз з ручним завантаженням АТ-4023 і надбудовою власного виробництва Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відвантажено до Львівської області.

Об’єм бункера для відходів становить 10,0 куб. м, маса завантажених ТПВ — 5550 кг. Об’єм приймального ковша — 0,6 куб.м. Вантажність перекидача — 600 кг. Вивантаження сміття проводиться самоскидним способом.

Коефіцієнт ущільнення сміття — 3:1.

Базою для надбудови стало шасі DAYUN CGC1120 (4х2), оснащене двигуном Weichai WP4.1Q160E50. Потужність двигуна — 150 к.с. КПП — Fast Gear. 

Стандартна комплектація включає: кондиціонер, пневмосидіння водія з регулюванням сидіння та спинки, бортовий комп’ютер, електросклопідіймачі, центральний замок з дистанційним керуванням, протитуманні фари, автомагнітола з цифровим радіо та підтримкою MP3 / USB, регульована рульова колонка по висоті та куту нахилу.

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС пропонує широкий ряд техніки на базі популярних на ринку України автомобілів DAYUN різної комплектації та вантажності. 

Нагадуємо, що у вересні 2022 року на одній з виробничих баз Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відкрито складальне виробництво шасі марки DAYUN різної вантажності.