Mercedes-Benz запустить мережу потужних зарядних станцій для електромобілів

Mercedes-Benz запустить мережу потужних зарядних станцій для електромобілів

Mercedes-Benz оголошує про далекосяжні плани з запуску глобальної мережі зарядних станцій в Північній Америці, Європі, Китаї та інших ключових ринках.

Глобальне охоплення

Потужна мережа зарядних станцій підтримує перехід на електромобілі до кінця десятиліття, забезпечуючи легку та швидку зарядку.

Планується встановлення понад 10 000 потужних зарядних станцій по всьому світу в Північній Америці, Європі, Китаї та на інших основних ринках.

Будівництво мережі почнеться в цьому році в США і Канаді, а потім в інших регіонах по всьому світу. Мета полягає в тому, щоб створити повну мережу до кінця десятиліття, коли Mercedes-Benz має намір перейти на повністю електричний транспорт скрізь, де це дозволять ринкові умови.

Потужна мережа зарядних станцій Mercedes-Benz значно підвищить зручність зарядки для клієнтів, прискорить перехід до повністю електричного майбутнього і створить глобальний інфраструктурний актив. 

Зарядні станції Mercedes-Benz будуть розташовані в ключових містах і міських населених пунктах, поруч з основними транспортними артеріями, зручними торговими й сервісними центрами, включаючи дилерські центри Mercedes-Benz, що беруть участь в проєкті.

Клієнти Mercedes-Benz можуть заздалегідь забронювати зарядну станцію зі свого автомобіля, але мережа буде відкритою і доступною для всіх брендів, щоб сприяти швидкому поширенню електромобілів.

Сфокусовані інвестиції

Партнерами по співпраці стали MN8 Energy, один з найбільших власників і операторів сонячних електростанцій і акумуляторних батарей в США, і ChargePoint, провідна компанія, що займається технологіями мережевих зарядних станцій для електромобілів. Планується, що до 2027 року мережа, що налічує понад 400 центрів по всій Північній Америці з більш ніж 2 500 потужними зарядними пристроями, буде пропонувати преміальний, стійкий і надійний досвід зарядки.

Створення мережі потужних зарядних станцій Mercedes-Benz знаменує собою розширення чинних пропозицій по зарядці. Через Mercedes me Charge компанія вже пропонує своїм клієнтам доступ до близько мільйона зарядних пунктів по всьому світу, включаючи загальноєвропейську мережу швидкої зарядки IONITY, яка управляється Mercedes-Benz та іншими автовиробниками.