Інженери Ford відкрили інноваційний спосіб збільшити запас ходу електромобіля, не даючи водіям замерзнути

Інженери Ford відкрили інноваційний спосіб збільшити запас ходу електромобіля, не даючи водіям замерзнути

Інженери Ford виявили, що нагрівальні поверхні в електромобілях можуть допомогти збільшити запас ходу, зберігаючи при цьому тепло для водіїв і пасажирів.

Використовуючи поверхні з підігрівом, такі як килимки та дверні панелі, замість кондиціонерів, компанія Ford виявила, що споживання енергії для обігріву салону можна зменшити на 13 % порівняно з використанням стандартного кондиціонера. Крім того, це може збільшити запас ходу електромобілів на 5 % при звичайній зарядці, що може скласти сотні додаткових кілометрів щорічно.

Дослідження проводилося в рамках проєкту Європейської комісії «Підключений електромобіль, оптимізований для життя, вартості, ефективності та дальності пробігу» (CEVOLVER), який тривав із жовтня 2018 року по жовтень 2022 року.

Тестування включало оснащення повністю електричного Ford E-Transit підлокітниками з підігрівом, килимками для підлоги, дверними панелями, протисонцевими козирками та панеллю під кермом.

Випробування включало доставку посилок, спеціальних вантажів та одноденну роботу майстра, що охоплювало 350 км у Кельні та його околицях взимку та влітку, на сухих та мокрих дорогах, а також під час сильного дощу та вітру.

До 2026 року Ford в Європі планує продавати 600 000 електромобілів щорічно, підтримуючи глобальну мету — до 2026 року щорічно виробляти понад два мільйони електромобілів.

На додаток до розробки майбутніх технологій збільшення запасу ходу, Ford вже пропонує ряд корисних функцій для максимізації ефективності своїх нинішніх електромобілів.

Mustang Mach-E та E-Transit пропонують функцію дистанційної оптимізації температури салону та акумулятора ще під час заряджання перед виїздом. Електромобілі Ford також пропонують вибір режимів руху для зменшення споживання енергії для збільшення запасу ходу, а також можливість рекуперації енергії під час гальмування.