Пожежники Тернопільщини отримали 10 нових автоцистерн

Пожежники Тернопільщини отримали 10 нових автоцистерн

Автомобілі закуплені бюджетним коштом для потреб підрозділів ДСНС області.

Минулого тижня на Тернопільщину прибуло 10 нових пожежних автомобілів загального призначення на шасі автомобіля ISUZU, повідомили в пресслужбі Тернопільської ОВА.

Фото: Тернопільська ОВА

Значний відсоток наявного автопарку спеціальних пожежно-рятувальних автомобілів відпрацював свій ресурс та застарів. Багато техніки було відправлено на деокуповані території, зазначають у Тернопільській ОВА.

«Ми відправляли пожежні машини на звільнену Харківщину, Миколаївщину та Херсонщину. Відповідно, виникла потреба в оновленні автопарку області. У кінці минулого року вдалося виділити кошти з бюджету на замовлення нових машин на шасі автомобіля ISUZU. Сьогодні ми отримали сучасну техніку, яка відповідає всім європейським стандартам. Уже завтра вона почне працювати в підрозділах ДСНС Тернопільщини», — сказав начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш.

Фото: ГУ ДСНС України у Тернопільській області

Нові автоцистерни, АЦ 2,5–30 (NQR 90) — 537IS, виробництва ТОВ ПК «Пожмашина», укомплектовані всім необхідним обладнанням для ліквідації надзвичайних ситуацій. Базове шасі — середньотонажний Isuzu NQR 90. Нові автоцистерни відрізняються від застарілих аналогів більшою потужністю двигунів, продуктивнішими пожежними насосами та можливістю вивозу більшої кількості води. 

Фото: ГУ ДСНС України у Тернопільській області

Ці транспортні засоби призначені для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежегасіння та пожежно-технічного озброєння. Вони можуть гасити пожежі водою та повітряно-механічною піною.

Новоприбулі авто будуть розподілені між пожежно-рятувальними підрозділами Тернопільської області.