Оновлений Hyundai i10: сміливий дизайн та розумні технології. Огляд моделі

Оновлений Hyundai i10: сміливий дизайн та розумні технології. Огляд моделі

Нещодавно Hyundai Motor представила оновлену модель i10, яка також доступна в новому спортивному варіанті i10 N Line.

Із цим оновленням Hyundai додала вдосконалені функції підключення, елементи комфорту та технології, що робить його більш конкурентоспроможним у своєму класі.

Дизайн

Новий i10 може похвалитися сміливим та унікальним дизайном, з більш спортивним виглядом у порівнянні з оригінальною моделлю, запущеною у 2019 році.

Низький дах і довга колісна база надають йому більш сміливого вигляду. Він доступний у дев’яти кольорах екстер’єру, включаючи сірий Lumen Grey і синій Meta Blue.

Передні світлодіодні денні ходові вогні інтегровані в спортивну широку решітку радіатора, а задні комбіновані світлодіодні ліхтарі тепер відображають літеру «H» на горизонтальній лінії задніх дверей.

Модель також оснащується 15-дюймовими легкосплавними дисками нового дизайну.

Спортивна версія i10 N Line має елементи дизайну, натхненні автоспортом, у тому числі виготовлені на замовлення бампери, вставки та червоні штрихи. Модель також оснащується новими 16-дюймовими легкосплавними дисками, а спинки сидінь обшиті тканиною з потрійною червоною лінією.

Розумні технології

i10 оснащений 4,2-дюймовий РК-дисплеєм, виходами USB Type-C спереду і ззаду, eCall другого покоління на базі мережі 4G та оновленням карт по повітрю (OTA).

Він також оснащений стандартними функціями безпеки Hyundai Smart Sense, включаючи систему запобігання фронтальному зіткненню та систему утримання в смузі руху Lane Following Assist.

Виробництво нового i10 планується розпочати у квітні 2023 року на заводі Hyundai в Ізміті, Туреччина, а перші автомобілі з’являться на європейських дорогах у другій половині року. Модельний ряд i, до якого входять i10, i20 та i30, став історією успіху компанії в Європі, вирізняючись динамічним дизайном, розширеними можливостями підключення та безкомпромісною доступністю і комфортом.