Honda представила новітній автономний автомобіль

Honda представила новітній автономний автомобіль

На виставковому заході CONEXPO 2023 у Лас-Вегасі Honda представила прототип свого електричного автономного робочого транспортного засобу.

Автомобіль третього покоління

Згідно з пресрелізом компанії, за допомогою AWV Honda третього покоління прагне «запустити нову категорію потужних робочих транспортних засобів для компаній, які потребують рішень для автономної роботи або доставки».

Honda заявляє, що третє покоління AWV використовує автономні технології компанії для створення позашляхового робочого транспортного засобу, призначеного для підтримки будівельних робіт і підвищення продуктивності праці. 

Honda та Black and Veatch, міжнародна інженерно-будівельна компанія, у 2021 році провели місячні польові випробування прототипів AWV другого покоління на будівельному майданчику сонячної електростанції Black and Veatch у Нью-Мексико.

Як повідомляється, новітня машина може працювати автономно або вручну за допомогою пульта дистанційного керування і може надавати широкий спектр послуг галузям, які потребують автономної роботи або рішень для доставки. Honda також заявила, що вивчає можливість розробки навісного обладнання та інструментів, які могли б зробити AWV придатною платформою для широкого спектра робочих середовищ, але не розкрила подробиць.

Також стало відомо про успішні результати польових випробувань AWV другого покоління на полігоні Black and Veatch в Нью-Мексико. Компанія повідомила, що також провела інші польові випробування, щоби переконатися, що безпілотні транспортні засоби можуть транспортувати матеріали до конкретних точок за попередньо встановленим маршрутом. Машина третього покоління була доопрацьована на основі цих випробувань і має кілька нових удосконалень.

Нові функції та технічні характеристики AWV

Нові функції останньої моделі Honda AWV включають більшу площу кузова, який може вмістити до двох піддонів і має більшу вантажопідйомність — 2 000 фунтів (907 кг). Для полегшення завантаження та покращення ергономіки кузов також було опущено. Автономний режим тепер має вищу максимальну швидкість — 10 миль/год (16 км/год), а розмір акумулятора збільшено, щоб забезпечити час роботи до 10 годин.

Для автономної роботи AWV використовує масив датчиків. Автомобіль використовує GPS для визначення місцеперебування, радар і лідар для виявлення перешкод і камери для віддаленого моніторингу. Компанія очікує подальшого покращення характеристик та дизайну в міру розвитку прототипу.

Honda AWV має ширину 51 дюйм (1300 мм), довжину 119 дюймів (3025 мм) і висоту 81 дюйм (2052 мм). Вантажний кузов має розміри 101 дюйм (2560 мм) на 51 дюйм (1300 мм). Без навантаження автомобіль важить 1765 фунтів (800 кг). Батарея ємністю 18,6 кВт­­·год може забезпечити запас ходу до 28 миль (45 км) при максимальному навантаженні.

Наразі Honda сподівається продавати AWV на комерційній основі й шукає партнерів для участі в польових випробуваннях із метою вдосконалення функцій і підвищення продуктивності автомобіля.