Без додатка, без картки, без проблем: Hyundai запускає Plug & Charge для зарядки електромобілів

Без додатка, без картки, без проблем: Hyundai запускає Plug & Charge для зарядки електромобілів

Hyundai Motor почала випускати свої перші моделі, оснащені функцією Plug & Charge, яка заощаджує час і зусилля клієнтів завдяки автоматичній автентифікації. 

Ця функція усуває потребу в додатку або зарядній картці, а в поєднанні з загальноєвропейським сервісом Hyundai — Charge myHyundai — робить громадську зарядку ще зручнішою та безпечнішою.

Автоматична автентифікація 

Plug & Charge робить процес заряджання на громадських зарядних станціях більш зручним для користувачів. Після того, як клієнти Hyundai увімкнуть цю функцію у своєму обліковому записі Charge myHyundai, контрактний сертифікат буде встановлений на їхній автомобіль, коли вони вперше під’єднають його до зарядної станції з підтримкою Plug & Charge. Встановлення займає приблизно десять секунд і гарантує, що майбутні сеанси заряджання розпочинатимуться автоматично.

Plug & Charge забезпечує автоматичну автентифікацію завдяки інтегрованому зв’язку між автомобілем і зарядною станцією через зарядний кабель. Без необхідності використання додатка або зарядної картки для автентифікації, потік електроенергії починається, як тільки автомобіль з підтримкою Plug & Charge під’єднаний до електромережі. Усуваючи необхідність ручної автентифікації, Hyundai робить заряджання ще простішим для своїх клієнтів.

З Charge myHyundai також спрощується виставлення рахунків. Навіть після кількох сеансів заряджання у різних операторів зарядних станцій клієнти отримують один щомісячний рахунок.

Безпечний досвід заряджання

Щоб захистити збережений контрактний сертифікат і зв’язок між автомобілем та зарядною інфраструктурою від маніпуляцій, рішення Plug & Charge, яке підтримується автомобілем і зарядною станцією, функціонує відповідно до високого рівня безпеки, зашифрованого стандарту ISO 15118. Це гарантується Hubject, оператором екосистеми Plug & Charge, яку використовує Hyundai.

Щоб функція працювала належним чином, автомобіль і зарядний пункт повинні підтримувати Plug & Charge. IONIQ 6 — це перший автомобіль Hyundai, який буде підтримувати Plug & Charge. 

IONITY та Aral Pulse — два оператори, які пропонують зарядні станції з підтримкою Plug & Change в Європі. Згодом до них приєднаються інші оператори зарядних станцій.

Півмільйона точок зарядки з Charge myHyundai

Hyundai Motor Europe активно співпрацює з постачальниками рішень для зарядки, включаючи Digital Charging Solutions, щоб гарантувати своїм клієнтам електромобілів доступ до надійної мережі зарядних станцій по всьому континенту. Нещодавно програма Charge myHyundai досягла важливого рубежу: понад півмільйона зарядних пунктів у 30 країнах Європи.

Користувачі додатка Charge myHyundai, окрім зручного пошуку пунктів зарядки, включаючи ті, що підтримують Plug & Charge, можуть скористатися функцією навігації, застосувати опції фільтрації (наприклад, швидкість зарядки та тип доступу), а також отримувати інформацію про тарифи та доступність зарядних станцій у режимі реального часу.