MAN Truck & Bus тестують автономні вантажівки в контейнерній логістиці

MAN Truck & Bus тестують автономні вантажівки в контейнерній логістиці

MAN Truck & Bus, Deutsche Bahn, Університет прикладних наук ім. Фрезеніуса та Götting KG спільно досягли революційних результатів у дослідженні використання автономної вантажівки в контейнерній логістиці. 

MAN Truck & Bus вдосконалює світ автономних вантажівок

В рамках дослідницького проєкту «Автономні інновації в термінальних операціях» (ANITA) вони успішно продемонстрували, як самокеровані вантажівки при відповідній інтеграції в інфраструктуру можуть зробити комбіновані автомобільні та залізничні вантажні перевезення більш ефективними, більш планованими й водночас більш гнучкими в майбутньому.

З цією метою партнери проєкту поставили на колеса вантажівку з автономним керуванням, яка може самостійно обробляти контейнерні перевезення з автомобільного на залізничний транспорт за допомогою цифрового планування місій. 

Дослідницький проєкт, який фінансувався Федеральним міністерством економіки та захисту клімату Німеччини, тривав три роки, з яких близько шести місяців експерти тестували транспортний засіб на практиці в контейнерному депо DB Intermodal Services та контейнерному терміналі DUSS в Ульмі.

На 40 відсотків продуктивніше

Інтенсивні тест-драйви з водіями та інженерами-розробниками не тільки надали вичерпну інформацію для постійного вдосконалення функції автономного водіння та її взаємодії з плануванням місій, а й для необхідної підготовки терміналів до інтеграції нової технології.

Для того, щоб автономна вантажівка проєкту ANITA могла виконувати своє транспортне завдання з обробки контейнерів, вона повинна мати можливість спілкуватися з інфраструктурою депо DB IS і терміналу DUSS. 

З цією метою на першому етапі проєкту вчені Університету прикладних наук Фрезеніуса проаналізували чинні процеси, процедури та поведінку людей і машин на місці та перевели їх у цифровий набір правил. 

Результатом є повна система планування місії, яка пов’язує як транспортний засіб, так і ІТ-системи DB IS-Depot і DUSS-Terminal. 

Компанія Götting KG, окрім MAN, долучила до проєкту свій досвід у сфері визначення місцеперебування об’єктів та навколишнього середовища, щоб уможливити подальше перенесення системи на інші логістичні центри та розширення для додаткових сценаріїв розгортання. 

Детальні результати проєкту будуть узагальнені в детальному проєктному звіті, який буде опублікований після завершення дослідних робіт.