Сучасна комунальна техніка для Миколаївської області: нові рішення від АЛЬФАТЕКС

Сучасна комунальна техніка для Миколаївської області: нові рішення від АЛЬФАТЕКС

Три потужні одиниці багатофункціональної комунальної техніки з надбудовами виробництва Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відправились до Миколаївської області.

Все, що потрібно для роботи:

Машини дорожні комбіновані повнокомплектні АТ МДК-18/31 на шасі DAYUN CGC1140 мають наступну комплектацію: піскорозкидальне обладнання, відвал поворотний, самоскидне обладнання та тент.

Місткість самоскидної платформи становить 13 куб.м. Піскорозкидальне обладнання має бункер для піско-соляної суміші об’ємом 5,0 куб.м та може розкидати матеріал на ширину до 12 метрів. Спеціальний дволанцюговий транспортер забезпечує рівномірне розподілення протиожеледного матеріалу.

Поворотний відвал з гідравлічним управлінням дозволяє швидко та ефективно прибирати сніг. Загальна довжина відвалу — 3 метри, а ширина очищеної смуги — 2,7 метра.

Надійність та зручність

Управління робочими органами та системами обладнання — дистанційне, зручне для оператора, знаходиться в кабіні водія.

Замовник вибрав техніку на базі шасі DAYUN CGC1140, яке відоме своєю надійністю та комфортабельною кабіною водія.

Загалом техніка має міцну конструкцію, зручність в експлуатації та забезпечує ефективне снігоочищення — все, що потрібно для подолання складних зимових умов. В інші пори року автомобілі використовуватимуться як самоскиди.