Hyundai Motor демонструє технології майбутнього на CES 2024

Hyundai Motor демонструє технології майбутнього на CES 2024

На виставці споживчої електроніки (CES) 2024 Hyundai Motor Company представила своє бачення мобільності з акцентом на використання водню. Компанія представила експонати та демонстрації водневих та програмних технологій, спрямованих на створення більш комфортного та сталого майбутнього для людства.

Hyundai Motor презентувала свої концепції мобільності майбутнього. У них є різні ідеї концептів для особистої мобільності, громадської мобільності та логістики, які використовують водень і продвинуте програмне забезпечення.

DICE (Digital Curated Experience) — це платформа персональної мобільності, яка може надавати людям різні послуги за допомогою програмного забезпечення. Вона оснащена контролером «Ring Pad», кінетичним інтерфейсом, який дозволяє користувачам спілкуватися зі штучним інтелектом і налаштовувати середовище DICE.

Платформа DICE
Платформа DICE. Фото: Hyundai Motor

Також за допомогою біосенсорної камери, DICE може бачити як люди почуваються, і робити платформу більш комфортною для них, наприклад, активувати «терапевтичний режим», який може допомогти людям розслабитися.

SPACE (Spatial Curated Experience) — це платформа громадської мобільності, яка забезпечує індивідуальний простір шляхом інтеграції індивідуального стилю життя.

Платформа SPACE
Платформа SPACE. Фото: Hyundai Motor

Вона може адаптуватися до способу життя та потреб різних людей, наприклад, людей на інвалідних візках, велосипедистів та власників домашніх тварин завдяки зручному регулюванню висоти посадки та адаптивним сидінням. Платформа також пропонує персоналізований контент завдяки великому прозорому дисплею на дверях та сервісному агенту зі штучним інтелектом на внутрішній консолі.

Платформа SPACE
Платформа SPACE. Фото: Hyundai Motor

CITY POD — це безпілотна система, яка виходить за межі існуючих логістичних систем, що базуються на програмному забезпеченні. Вона являє собою «автоматичну логістичну сортувальну систему», яка рухається органічно на всіх етапах. Вона використовує модульну систему, що дозволяє доставляти логістику безпосередньо клієнтам не тільки на дорозі, але і всередині будівель.

Логістичний робот для завантаження «Stretch» в системі CITY POD
Логістичний робот для завантаження «Stretch» в системі CITY POD. Фото: Hyundai Motor

Крім того, Hyundai Motor також представляє «Stretch», логістичного робота для завантаження і розвантаження, розробленого компанією Boston Dynamics. Stretch — це автономний робот, який використовує штучний інтелект для прийняття рішень у режимі реального часу щодо всіх коробок і сортування логістики відповідно до самостійно встановлених правил. Він може переносити коробки вагою до 50 фунтів і навіть може забирати кілька коробок одночасно.