Ізраїльський автомобільний стартап REE вивів свою електровантажівку на дороги США

Ізраїльський автомобільний стартап REE вивів свою електровантажівку на дороги США

REE завершує в США сертифікацію електромобілів з повним електроживленням і починає постачання електричної вантажівки P7-C.

Стартап з Ізраїлю, REE Automotive, виробник автомобільних технологій і повністю електричних вантажівок і платформ, оголосила про початок поставок клієнтам електричного шасі P7-C, що пройшло сертифікацію Федеральних стандартів безпеки автотранспорту (FMVSS) і Агентства з охорони навколишнього середовища (EPA).

Шасі електровантажівки REE P7-C
Шасі електровантажівки REE P7-C. Фото: REE Automotive

В основі інновацій електровантажівок REE лежить технологія REEcorner, яка об’єднує основні компоненти автомобіля (рульове управління, гальма, підвіску, силовий агрегат і систему управління) в єдиний компактний модуль, розташований між шасі та колесами. Кожен із чотирьох незалежних модулів керується власним електронним блоком управління (ЕБУ), а центральний ЕБУ REEcenter координує їхню роботу.

Технологія REEcorner. Фото: REE Automotive

Вантажівка REE P7-C з технологіями steering-by-wire, brake-by-wire і drive-by-wire (рульове управління, гальмування й управління прискоренням по дротах), вже розпочала постачання першої партії демонстраційних вантажівок P7-C для оцінки різним автопаркам у Північній Америці через свою мережу авторизованих дилерів. 

Компанія Pritchard EV, провідний дилер у США, першою отримала демонстраційну вантажівку P7-C для роуд-шоу зі своїми клієнтами з великими автопарками. Очікується, що інші авторизовані дилери REE та провідні автопарки отримають додаткові демонстраційні одиниці P7-C протягом найближчих тижнів.

P7-C компанії REE має право на податковий кредит Федеральної податкової служби США (IRS) для комерційних екологічно чистих транспортних засобів, що дозволяє клієнтам отримати податковий кредит до 40 000 доларів США на один автомобіль. Компанія також знаходиться в процесі отримання права на різні державні пільги, що може збільшити загальну суму пільг до більш ніж $100 000 на автомобіль, в залежності від місця розташування клієнта.