Польська електровантажівка e-Van готова до запуску у виробництво

Польська електровантажівка e-Van готова до запуску у виробництво

E-Van — це робота інженерів Autobox Innovations у співпраці з Ennovation Technology, яка була створена в рамках проєкту, який реалізує Національний центр досліджень і розробок. 

Конкурс під назвою «e-Van – універсальний електричний транспортний засіб категорії N1» стартував у 2020 році. Компанії, які зареєструвалися для участі, мали підготувати електромобіль з допустимою повною масою до 3,5 тонни та вантажопідйомністю не менше 1 тонни із запасом ходу не менше 250 км. У 2020 році в конкурсі взяли участь 10 компаній, з яких дві потрапили до четвертого, останнього етапу. Загалом на проєкт Autobox було виділено 19 мільйонів злотих.

Електровантажівка e-Van
Електровантажівка e-Van. Фото: Autobox

Одна з двох компаній-переможців – Autobox Innovations – представила вже готовий автомобіль з тимчасовою назвою Autobox E-Van з досить значними параметрами. Запас ходу не 250, а 355 км, з повним навантаженням, а також кілька типів кузова.

Електровантажівка e-Van

Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 90 км/год, безперервна потужність приводу – 70 кВт, миттєва потужність – 150 кВт, ємність батареї – 120 кВт·год. 

Електровантажівка e-Van

Автомобіль стандартно оснащений переднім приводом, опціонально може бути оснащений приводом 4х4. Автомобіль побудований на незалежній підвісці з опціональною пневматичною підвіскою, що однозначно забезпечує комфорт у салоні. Зарядка від 0 до 80% за допомогою зарядного пристрою постійного струму займає годину. Акумулятор можна заряджати постійним струмом потужністю до 150 кВт. 

Електровантажівка e-Van

E-Van призначений в основному для малих і середніх підприємств, яким потрібен електромобіль. Він також може використовуватися як фургон для кур’єрських компаній, муніципальних служб і невеликих організацій, таких як пекарні або постачальники магазинів.

Виробничий завод у Макуві – Мазовецькому, де був представлений e-Van, вже готовий розпочати виробництво цього автомобіля.

Електровантажівка e-Van