В Україні виготовили партію аварійно-відновлювальних автомобілів

В Україні виготовили партію аварійно-відновлювальних автомобілів

Компанія «Спец-Ком-Сервіс», яка працює під брендом «POLYCAR», завершила виробництво нової партії аварійно-відновлювальних автомобілів на базі шасі ISUZU NPR 75L-K.

Спеціальна техніка на базі шасі автомобілів ISUZU NPR 75L-K передана клієнту та залучатиметься для виконання робіт з обслуговування, а також планових ремонтів та усунення нештатних ситуацій на Миколаївській ТЕЦ.

Конструкція фургона передбачає поділ на два відсіки, які виконують певний функціонал. Так, пасажирський відсік, окрім сидінь та столу, передбачених для розміщення шести осіб, оснащений автономним дизельним обігрівачем, системою освітлення, вентиляції та кондиціювання, а підлога оброблена п’ятишаровою сендвіч-панеллю з неслизькою поверхнею. 

Що ж до технологічного відсіку автомобіля, то при проєктуванні та виробництві використовувалися зносостійкі матеріали, такі як рифлений алюміній в обробці підлоги. У конструкції передбачені петлі для кріплення інструментів, ремені для фіксації вантажів, а також полиці для розміщення інструментів та спеціального обладнання. 

Крім цього в конструкції аварійно-відновлювального автомобіля встановлені технологічні бокси з поворотними механізмами для вертикального завантаження балонів, з надійним кріпленням, тоді як під фургоном спроєктований пенал, який закривається відкидною кришкою і призначений для транспортування труб.