Volvo оновила середньотоннажні електричні вантажівки для міста

Volvo оновила середньотоннажні електричні вантажівки для міста

Запас ходу до 450 км, на 50 відсотків швидший час заряджання та нові функції активної безпеки — Volvo представила оновлені електричні вантажівки для використання в міських умовах.

Особливості Volvo FL і FE

Оскільки міста Європи впроваджують чисті міські зони, а компанії збільшують свої амбіції щодо сталого розвитку, вантажівки з нульовим рівнем викидів, які можуть задовольнити всі потреби міського транспорту та логістики, стають більш важливими, ніж будь-коли. Щоб задовольнити ці вимоги, Volvo Trucks представляє нові електричні вантажівки середньої вантажопідйомності – Volvo FL і FE. Електричні версії представлені на ринку з 2019 року та продаються на багатьох ринках Європи, Близького Сходу, Африки, Азії та Австралії.

Середньотонажні вантажівки Volvo FL і FE
Середньотонажні вантажівки Volvo FL і FE. Фото: Volvo Trucks

Потужність зарядки змінного струму вантажівок середньої вантажопідйомності з електричним акумулятором була збільшена майже вдвічі до 43 кВт, що скоротило час, необхідний для зарядки батареї, приблизно на 50 відсотків. Пропозиція також включає нещодавно оновлені акумулятори, які забезпечують до 450 км загального запасу ходу на одному заряді.

Безпека має вирішальне значення для вантажівок Volvo FL і FE, які зазвичай ділять обмежений простір з автомобілями, велосипедистами та пішоходами у жвавому місті. Низка нових функцій підвищить безпеку як для водія, так і для інших учасників дорожнього руху.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Volvo FE Electric
Volvo FE Electric. Фото: Volvo Trucks

Нові моделі FL і FE також відрізняються новим привабливим дизайном із покращеною передньою частиною, характерними світлодіодними фарами та посиленим залізним логотипом і написом Volvo на передній частині.

Volvo FE
Volvo FE. Фото: Volvo Trucks

Деякі з нових функцій Volvo FL і FE

Зовнішні дзеркала були звужені, щоб водій міг краще бачити оточення.

Volvo FL Electric
Volvo FL Electric. Фото: Volvo Trucks

Інтер’єр оснащений новим світлодіодним освітленням і відділенням для речей, що замикається, покращить робоче середовище.

Volvo FL і FE можуть бути оснащені камерою огляду з висоти пташиного польоту 360˚ або камерою бічного огляду.

Volvo FL і FE Electric
Volvo FL і FE Electric. Фото: Volvo Trucks

Доповнення до системи безпеки включають виявлення вразливих учасників дорожнього руху, допомогу в уникненні бічних зіткнень і допомогу в попередженні водія.