В Україні з’явилися найпотужніші вантажівки Volvo для перевезення негабаритних вантажів

В Україні з’явилися найпотужніші вантажівки Volvo для перевезення негабаритних вантажів

Компанія «Негабарит-сервіс», яка займається понаднормативними перевезеннями, отримала перші в Україні три надпотужні тягачі Volvo FH16 750 в топ-комплектації. Ці вантажівки здатні тягнути автопоїзди повною масою до 265 тонн і мають унікальні характеристики та оснащення.

Volvo FH16 750 — це найпотужніша модель в лінійці Volvo Trucks, яка обладнана шестициліндровим двигуном D16K750 потужністю 750 к.с. і крутним моментом 3550 Нм. 

Також вантажівка має посилений задній візок з пневмопідвіскою, ведучі осі з навантаженням до 13 тонн, передню рульову вісь на 9 тонн, адаптивну коробку передач AT03512 з 12 передачами та двома пониженими наднизькими, VEB гальмо двигуна та додатковий сповільнювач (ретардер).

Тягачі компанії «Негабарит-сервіс» відрізняються своїм яскравим кольором Ferrari Red та високим рівнем комфорту та безпеки для водіїв. Вони мають надвисоку XL кабіну з двома спальними місцями, повністю шкіряний салон пакету Black Edition, мікрохвильовку, кавоварку, стоянковий кондиціонер, електропривід дивану, столик, поворотне пасажирське крісло з опцією відпочинку Relax та багато інших зручностей. 

Також тут є адаптивний круїз-контроль, контроль мертвих зон з камерами, датчик сну, адаптивні дальні світла, штатна навігація, пакет DynaFleet та інші сучасні системи.

Для перевезення негабаритних вантажів компанія «Негабарит-сервіс» замовила також декілька причепів Goldhofer, серед яких модульний причіп з 32 модульними осями та системою Push Pull, що дозволяє тягнути причіп за допомогою дишла. Такі причепи мають надсучасне програмне забезпечення для оптимального розташування вантажів на осі автомобіля та причепа.

За словами директора та засновника компанії «Негабарит-сервіс» Олега Козла, вибір вантажівок Volvo обумовлений їх якістю, економічністю, потужністю та легкістю. Він також планує розширювати свій автопарк вантажівками Volvo не лише для перевезення важких вантажів, але й для другої своєї торгової марки Freshmove, яка займається перевезенням рефрижераторними напівпричепами, в тому числі небезпечних вантажів.

Поява в Україні одразу трьох Volvo FH16 750 значно збільшить можливості перевезень важких вантажів, які так потрібні зараз країні. Знайдуть застосування такі вантажівки і при відбудові постраждалих регіонів і будівництві нових промислових об’єктів.