Hyundai Motor та Kia удосконалили робота-кур'єра DAL-e Delivery

Hyundai Motor та Kia удосконалили робота-кур'єра DAL-e Delivery

Очікується, що робот, створений на основі робота-кур’єра, представленого Hyundai Motor Company та Kia Corporation в грудні 2022 року, покращить ефективність доставки, особливо в складних умовах, таких як офіси та торгові центри.

Спираючись на досвід, отриманий під час попереднього пілотного проєкту Hyundai Motor та Kia, DAL-e Delivery зазнав значних покращень як у дизайні, так і в продуктивності для забезпечення швидкої та надійної доставки у складних внутрішніх приміщеннях.

Для підвищення стабільності руху DAL-e Delivery виконаний у вигляді квадратної колони із закругленими кутами та центром ваги внизу. Датчики непомітно інтегровані, а металевий дизайн надає DAL-e Delivery витонченого, преміального естетичного вигляду.

DAL-e Delivery базується на чотирьох модулях Plug & Drive (PnD) — мобільному рішенні, що поєднує двигун з рульовим керуванням, підвіскою, гальмівною системою і датчиками розпізнавання навколишнього середовища. 

Робот-кур'єр DAL-e Delivery
Робот-кур’єр DAL-e Delivery

Він може розвивати швидкість до 1,2 м/с. Модулі PnD, що вільно рухаються, у поєднанні з передовою технологією автономного водіння дозволяють розпізнавати перешкоди й легко орієнтуватися в перевантажених районах. Крім того, посилена підвіска робота забезпечує стабільну їзду по нерівностях підлоги.

DAL-e Delivery менший за розміром, ніж попередня версія, що дозволяє йому працювати безперебійно, але внутрішній вантажний простір став більшим. З можливістю вмістити до 16 чашок кави й транспортувати предмети вагою до 10 кг, він забезпечує зручні рішення для доставки об’ємних і важких пакунків.

Неяскраве підсвічування, встановлене всередині вантажу, дозволяє легко розпізнати предмети. Коли дверцята відчиняються, лоток для зберігання висувається вперед, дозволяючи користувачам зручно завантажувати та виймати предмети.

Робот-кур'єр DAL-e Delivery
Робот-кур’єр DAL-e Delivery

Особливістю DAL-e Delivery є його автономна здатність переміщатися на всі поверхи будівлі та з них, безперешкодно взаємодіючи з ліфтом і системою управління дверима. Крім того, він забезпечує швидку доставку, створюючи оптимальні маршрути в режимі реального часу.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Коли DAL-e Delivery прибуває до місця призначення, він розпізнає одержувача за допомогою встановленої камери. Використовуючи передову технологію розпізнавання обличчя зі штучним інтелектом, розроблену Hyundai Motor та лабораторією робототехніки Kia, двері автоматично відчиняються без необхідності введення пароля одержувачем. Ця технологія розпізнавання обличчя, офіційно сертифікована Корейським агентством Інтернету та безпеки з точністю 99,9 відсотка, підкреслює технологічну досконалість лабораторії робототехніки.

Робот оснащений 11,6-дюймовим дисплеєм з високою роздільною здатністю, на якому чітко відображається стан обслуговування. На екрані відображається важлива інформація, така як пункт призначення та стан роботи, що дозволяє користувачам і пішоходам інтуїтивно розуміти стан роботи робота. Крім того, анімовані вирази обличчя, що відображаються на екрані, покращують взаємодію з клієнтом.