Daimler Truck відкриє коридор зарядних станцій від Лос-Анджелеса до Лас-Вегаса

Daimler Truck відкриє коридор зарядних станцій від Лос-Анджелеса до Лас-Вегаса

Запуск 450-кілометрового зарядного коридору від Лос-Анджелеса до Лас-Вегаса є важливим кроком у реалізації місії Greenlane Infrastructure, спрямованої на задоволення потреби в інфраструктурі електрозарядок.

Компанія Daimler Truck оголосила про відкриття першого зарядного коридору Greenlane Infrastructure для комерційних транспортних засобів у Сполучених Штатах.

Greenlane, спільне підприємство Daimler Truck North America, NextEra Energy Resources і BlackRock, має на меті створити мережу громадських зарядних станцій і водневих заправок для комерційних автомобілів у Сполучених Штатах. Запуск зарядного коридору є важливим кроком у реалізації місії Greenlane, спрямованої на задоволення нагальної потреби в загальнодоступній інфраструктурі електрозаправок.

Greenlane має на меті створити загальнонаціональну мережу комерційних зарядних станцій по всій території США. Зарядні станції також обслуговуватимуть власників легкових та малотоннажних електромобілів і покликані забезпечити заправку воднем комерційних транспортних засобів у найближчі роки.

Greenlane планує закласти перший майданчик у Колтоні вже цього року, а відкрити його планується наприкінці 2024 року. Планується, що після завершення будівництва на майданчику в Колтоні буде встановлено понад 60 зарядних пристроїв, у тому числі швидкі зарядні пристрої постійного струму потужністю 400 кВт (DCFC) для прискореної зарядки середньо- та великовантажних електромобілів. 

Додаткові зарядні пристрої потужністю 200 кВт DCFC на місці дозволять здійснювати тривалу та нічну зарядку важких тягачів, електромобілів та шкільних автобусів. На наступних етапах проекта будуть створені смуги для довготривалої та нічної зарядки для тягачів та причепів.

Майданчик Greenlane у Колтоні також буде пристосований для розміщення мегаватної зарядної системи (MCS), коли вона стане комерційно доступною.