Ідеальна машина для мандрівників: в Україні представили дім на колесах на базі MAN

Ідеальна машина для мандрівників: в Україні представили дім на колесах на базі MAN

Австрійсько-німецька компанія Krug Expedition створила дім на колесах на базі шасі вантажівки MAN, адаптований для потреб мандрівників. 

Комплектуючі деталі транспорту постачають європейські виробники, а ось промислові потужності та інженерні розрахунки компанії знаходяться в Черкасах! 

Дім на колесах виготовляється із сендвіч-панелей, які володіють високими енергозберігаючими властивостями. Для зовнішньої поверхні використовується високоміцний композитний матеріал із підвищеною зносостійкістю. Модулі вантажівки розраховані на експлуатацію у важких кліматичних умовах, тому для них були розроблені вікна, що розраховані на низькі температури (до -60°) та низький тиск на великих висотах.

Всередині кастомізованої вантажівки можна знайти всі елементи для комфортного пересування: опалення, водопостачання, каналізація, електрика та система кондиціонування. Компанія врахувала всі найдрібніші деталі. 

Стандартна система опалення, яка працює від автономного дизельного генератора, за потреби може бути підключена до двигуна. А фільтр зворотнього осмосу дає змогу брати воду з будь-яких джерел, якщо водію не вистачило 500-літрового запасу.

Житловий модуль та кабіна водія з’єднуються проходом із дверима, завдяки чому можна переміщатися з одного простору в інше не залишаючи машини.

Автономна електросистема c літій-іонними акумуляторами ємністю до 900 А·год, може отримувати енергію від сонячних панелей загальною потужністю 1 кВт⋅год та / або дизельного генератора потужністю 4 кВт⋅год.