Дві епохи: на полігоні Daimler зустрілися Unimog і Simplex

Дві епохи: на полігоні Daimler зустрілися Unimog і Simplex

«Величезні шини Unimog U 5023 здаються грізними в порівнянні з вузькими шинами Mercedes Simplex 1902 року», — зазначають в пресслужбі Daimler.

Unimog U 5023 — саме цей автомобіль встановив торік світовий рекорд — перша вантажівка яка забралася на висоту 6694 метрів. Експедиція піднялася на найвищий вулкан в світі — Охос-дель-Саладо в Чилі з двома автомобілями Unimog U 5023.

Завданням команди було встановити чотири аварійні радіостанції в різних висотних таборах на вулкані. В надзвичайних ситуаціях кожна з чотирьох радіостанцій може бути використана для створення радіозв’язку з трьома іншими базовими таборами Охос-дель-Саладо. Ця система покращить безпеку як для альпіністів, так і для наукових дослідників. 

Розмір Охос-дель-Саладо становить 6893 м і є найвищим діючим вулканом на нашій планеті. Вулкан є частиною пустелі Атакама — одного з найсухіших місць на землі та частини Тихоокеанського вогняного кільця.

Повна протилежність Unimog — Mercedes Simplex 1902 року. Кузов Simplex, хоча і вагою 1,7 тонни, виглядає дуже витонченим у порівнянні з потужним Unimog вагою 5,5 тонни. Робочий об’єм двигуна, навпаки, більший у Simplex — 6,8 літра проти 5,1 літра на Unimog. Обидва автомобілі черпають свою силу з чотирьох циліндрів. Що стосується потужності, Unimog знову бере лідируючу позицію: 230 к.с. до 45 к.с. Simplex. Unimog має всюдихідні шини зі зниженим тиском, шини Simplex відповідають типовим «асфальторізам» тієї епохи.

Ці дещо нерівні брати зустрілися в Іммендінгені — на полігоні Даймлера.