Презентований ще один безпілотний позашляховик від Rheinmittal

Презентований ще один безпілотний позашляховик від Rheinmittal

Новий представник модельного ряду канадської компанії Rheinmetall Mission Master XT призначений для роботи в екстремальних умовах бездоріжжя.

Rheinmetall з гордістю оголошує про випуск Mission Master XT, останнього члена успішного сімейства автономних безпілотних наземних транспортних засобів (A-UGV) Mission Master. 

На відміну від платформи Mission Master SP, яка вже представлена на ринку, Mission Master XT має дизельний двигун. Відповідаючи новим вимогам, Rheinmetall Mission Master XT має високу мобільність навіть в найскладніших умовах і здатний нести значне корисне навантаження. 

Mission Master SP © Rheinmetall

Rheinmetall Mission Master XT: надзвичайно мобільний та потужний

Mission Master XT здатний перевезти 1000 кг вантажу по льоду та снігу і може працювати в мінусових погодних умовах, а також на піщаній, скелястій і гірській місцевості.

Двигун на дизельному паливі надає Mission Master XT пробіг 750 км без заправки, а супутні літій-іонні акумулятори забезпечують шість годин «безшумної роботи».

Mission Master XT © Rheinmetall

UGV також має безперервну систему накачування шин, яка регулює тиск в шинах залежно від ґрунтових умов. Автомобіль також може продовжувати рухатися з отворами в шинах розміром до 2 см.

Його також може за бажанням скеровувати водій за допомогою вбудованого джойстика та аварійного сидіння.

У компанії заявили, що UGV також може плавати, несучи повний корисний вантаж. Сама система важить 2217 кг.

Mission Master XT сумісний зі стандартними системами управління боєм за НАТО і може керуватися за допомогою ряду систем.