Українська компанія Eleek передала партію з 7 електровелосипедів для військових

Українська компанія Eleek передала партію з 7 електровелосипедів для військових

Цей безшумний та швидкий вид транспорту дозволяє ефективно виконувати тактичні завдання, залишаючись непоміченим, що є критично важливим на передовій. Проєкт реалізовано за підтримки благодійної організації Future Development Agency.

Компанія Eleek на замовлення Intellias виготовила 7 електровелосипедів для військових. Це моделі Atom Military та PositiveMD Military.

Eleek — українська компанія, що базується в Тернополі та спеціалізується на розробці та виробництві високоякісних електровелосипедів.

Електровелосипед Eleek Atom Military розроблений таким чином, щоби бути міцним, надійним, тихим, компактним та потужним. Метою було, щоб велосипед їхав тихо й маневрено на будь-якій агресивній місцевості. Військова версія відмінно зарекомендувала себе у військових.

Основними особливостями електровелосипедів Atom Military та PositiveMD Military є оригінальна просторова рама з високоміцної трубчастої сталі, міцні мотоциклетні колеса, пітбайкова вилка, амортизатор із регулюванням відбою та стиснення, що дозволяє індивідуально налаштовувати підвіску, гідравлічні гальма мотоциклетного типу, а також оригінальна конструкція багажника, що витримує найважчі вантажі вагою до 90 кг.

Серед інших особливостей — єдиний перемикач для керування всім освітленням на мотоциклі, три режими руху (еко, максималка та задній хід), а також роз’єми USB Type-A та Type-C для швидкої зарядки пристроїв. Велосипеди також оснащені розеткою 220 В для підключення інвертора. Військова версія має розетку на 200 Вт (постійного струму), що дозволяє заряджати пристрої, дрони та навіть підключати Starlink.

Eleek Atom Military розвиває максимальну швидкість до 70 км/год, має запас ходу до 100 км і важить 70 кг.

PositiveMD Military може розвивати швидкість до 90 км/год, має більшу пікову потужність, яка становить 6500 Вт порівняно з Atom Military (4500 Вт), та важить на 20 кг більше — 90 кг.