Виробник спеціальної техніки виготовив нову аварійну майстерню на базі Hyundai HD 78

Виробник спеціальної техніки виготовив нову аварійну майстерню на базі Hyundai HD 78

Завод Спеціального Обладнання, що спеціалізується на виробництві комерційної та спеціальної техніки, виготовив та відвантажив клієнту аварійно-ремонтну майстерню на базі шасі Hyundai HD 78.

Сучасний фургон має два відсіки: пасажирський із місцями для сидіння до 6 осіб та вантажний для перевезення обладнання та проведення ремонтних робіт. Внутрішні розміри пасажирського відсіку складають 1800х2100х2000 мм, а вантажного — 3200х2100х2000 мм.

Основними особливостями фургона є каркасна конструкція зі стінками із сендвіч-панелей, закріпленими на платформі та з’єднаними між собою, зварна платформа з металопрофілю з посиленими поздовжніми балками, а також стіни та стеля з клеєних сендвіч-панелей.

Зовнішня обшивка виконана зі склопластику сірого кольору товщиною не менше 1,2 мм. Фургон утеплений екструдованим пінополістиролом щільністю не менше 28–45 кг/м3 і коефіцієнтом теплопровідності 0,028 Вт/м3. Підлога виконана з вологостійкої фанери, покритої антиковзаючим покриттям автобусного типу.

Додаткове обладнання включає кондиціонер, комунікаційний пристрій із вбудованим зумером для зв’язку з водієм, висувні сходи для доступу до вантажного відсіку, 1-фазний дизель-генератор потужністю 5–7 кВт, а також інверторний зварювальний апарат Sturm 1,6–5,00 мм 275 А.

Загалом, цей спеціалізований фургон є універсальним рішенням та забезпечить необхідну мобільність і гнучкість для виконання завдань із ремонту та технічного обслуговування.