Призвичаїтися до розкоші змалечку: Mercedes-Benz випустив оновлену серію дитячих колясок

Призвичаїтися до розкоші змалечку: Mercedes-Benz випустив оновлену серію дитячих колясок

Розкішний автовиробник Mercedes у співпраці з німецьким виробником дитячих колясок Hartan представив нову колекцію високотехнологічних колясок інноваційної лінійки.

Родзинка колекції

Презентація включає моделі All-Terrain, Avantgarde, Performance і навіть модель AMG GT, яка буде випущена лімітованою серією у 299 одиниць.

 Дитяча коляска AMG GT
Дитяча коляска AMG GT

Родзинкою колекції Mercedes Pram є міцний матеріал «Vegan Leatherette», який на вигляд і на дотик нагадує натуральну шкіру, але повністю не містить продуктів тваринного походження. Ця зносостійка тканина була протестована на міцність протягом 100 000 циклів стирання, стверджують в Mercedes. 

 Дитяча коляска AMG GT
Дитяча коляска AMG GT

All-Terrain GTR: ідеальна керованість на будь-якій поверхні

Модель All-Terrain GTR оснащена легкими колесами з повітряною камерою та шинами з протектором для максимальної прохідності по бездоріжжю. На бруківці, лісових стежках чи гравії — великі поворотні колеса забезпечать комфортну їзду для малюка.

 Дитяча коляска AMG GT
Дитяча коляска AMG GT

All-Terrain GTR має регульовану по висоті ручку для різного зросту батьків і подовжену підставку для ніг дитини, яка регулюється. Модель GTR оснащена магнітними п’яти точковими ременями безпеки, щоб убезпечити малюка.

Avantgarde GTX та GTS: сучасний дизайн та ергономічна функціональність

Модель Avantgarde поєднує в собі ергономічну функціональність, інноваційні матеріали та сучасний спортивний вигляд. Вона доступна з сидінням GTX або GTS. Сидіння GTX — це легкий блок ергономічної форми, в той час, як аналог GTS пропонує горизонтально регульовану поверхню для максимального комфорту. 

Дитяча коляска модель Avantgarde
Модель Avantgarde

Performance GTS і GTX: стійкі та ергономічні

Модель Performance коляски Mercedes забезпечує безпеку на будь-якій місцевості завдяки стоянковому гальму з ручним приводом і ручному гальмі на ручці в стандартній комплектації. Поворотні колеса, що блокуються, регульована підвіска та поворотна ручка роблять коляску універсальним помічником у повсякденному житті.

Дитяча коляска модель Performance
Дитяча коляска модель Performance

Три моделі Mercedes Pram — All-Terrain, Avantgarde і Performance — доступні в п’яти кольорах: Rubellit, Opalith, Denim Blue, Tartufo і Sage Grey.