SCANIA представила новий підйомний тандемний міст

SCANIA представила новий підйомний тандемний міст

Новий міст розроблено під самоскиди, лісовози та інші вантажні автомобілі 6х4 або 8х4. Він дозволить зекономити до 6% на паливі.

SCANIA презентувала новий тандемний міст RB662 з опцією підйому та відключення. Залежно від типу перевезень нова опція може зекономити до 6% на паливі та зменшить радіус повороту. 

Економія палива досягається шляхом відключення другого моста тоді коли він не потрібен. В результаті цього зменшується тертя всередині нього.

Підйомний тандемний міст збільшує власну масу вантажівки на 60 кг. Доступні три версії моста навантаженням 19, 21 та 26 тонн, при цьому обмеження ваги для другої підйомної осі становить відповідно 9,5, 10,5 та 13 тонн. 

Підйом мосту відбувається просто натиском відповідної кнопки. В разі перевантаження, система сповістить водія, і міст підійматися не буде. Підйом відбувається менш ніж за 25 секунд; при стандартній висоті шасі та шин дорожній просвіт становить приблизно 70 мм. 

Як зазначив Бо Ерікссон, менеджер з продуктів в Scania Trucks, у ненавантаженому режимі різниця у споживанні палива може становити до 6 відсотків залежно від експлуатації. Це суттєво, особливо якщо врахувати зворотний відрізок від 150 до 200 кілометрів, як це часто буває у лісовозів у Швеції. І, крім того, досягається менше зношування шин і підвищена маневреність.