Міністр оборони та Віце-прем’єр-міністр України відвідали «АвтоКрАЗ»

Міністр оборони та Віце-прем’єр-міністр України відвідали «АвтоКрАЗ»

У межах реалізації заходів щодо виведення підприємства з кризи, віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський разом з Міністром оборони України Андрієм Тараном відвідали з робочим візитом ПрАТ «АвтоКрАЗ». 

У складі делегації були також голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов та голова Кременчуцької райдержадміністрації Олег Лєднік.

Фото: МО України | Facebook

Прес-служба МО повідомляє, що разом з керівництвом заводу була обговорена проблемна ситуація, у якій опинився АвтоКрАЗ. 

Було піднято питання щодо якості техніки, що випускається підприємством, та його здатності виконувати оборонні контракти в обумовлені терміни. 

Разом з тим, зазначено, що потреба в автомобілях і шасі від КрАЗ є значною й обраховується десятками тисяч. 

Фото: МО України | Facebook

«Щоб не змушувати ЗСУ шукати закордонні альтернативи, необхідно усім миром забезпечити тут стабільну сучасну і потужну базу виробництва.

Ми виходимо з того, що подібне підприємство має провести роботу над помилками та активно брати участь у забезпеченні обороноздатності країни, зберегти колектив і технологічну базу. 

Це дозволить нам планувати довготермінову співпрацю з вітчизняним підприємством, що має необхідну інфраструктуру не лише для виготовлення необхідної нам техніки, але й для її подальшого обслуговування і ремонту», — зазначає пресс-служба МО.

Гості оглянули виробничі потужності підприємства та ознайомилися із продукцією військового призначення. 

Фото: МО України | Facebook

На випробувально-демонстраційному полігоні відбувся показовий заїзд відомого військового автомобіля КрАЗ-6322, який довів свою високу прохідність, подолавши ряд перешкод: «Вертикальна стінка 0,6 м», «Косогір із поперечним ухилом 200 і довжиною 15 м», «Залізничний насип заввишки 0,7 м», «Пагорб висотою 10 м із ухилами 60%, 20% та 12%» та інші.

Фото: МО України | Facebook

Голова у Полтавській обласній державній адміністрації Олег Синєгубов, в рамках візиту наголосив на тому, що підприємство потребує державних інвестицій, замовлень і модернізації, щоб стати потужним національним товаровиробником. 

Фото: МО України | Facebook

Нагадуємо, ПрАТ «АвтоКрАЗ» наразі проходить процедуру банкрутства.