Консорціум IMMORTAL розробляє довговічну технологію паливних елементів для вантажних автомобілів

Консорціум IMMORTAL розробляє довговічну технологію паливних елементів для вантажних автомобілів

В Європі сформований новий великий консорціум IMMORTAL, в рамках якого будуть розроблятися компоненти високопродуктивних і довговічних паливних елементів, призначених для вантажівок великої вантажопідйомності.

Консорціум IMMORTAL — це трирічний проект вартістю 3,8 млн євро, підтримуваний Європейським об’єднанням паливних елементів і водню (FCH 2 JU), який консолідує галузевих лідерів і дослідницькі організації, серед яких Bosch, FPT Industrial, Johnson Matthey, AVL, CNRS, IMTEK і Pretexo.

Проект забезпечить оптимізоване управління трансмісією вантажівок на паливних елементах з вищими характеристиками й терміном служби не менше 30 000 годин. Промислові та наукові партнери будуть співпрацювати в розробці матеріалів і компонентів, які показали себе надійними в недавніх європейських проектах FCH 2 JU. Чотири великих промислових партнерів IMMORTAL (Bosch, FPT Industrial, Johnson Matthey, AVL) є основними зацікавленими сторонами в поставках паливних елементів в Європу, виробникам вантажівок і ланцюжку кінцевих користувачів.

Мета проекту IMMORTAL

Конкретно, проект IMMORTAL переслідує чотири мети. По-перше, повинні бути розроблені нові матеріали для таких важливих компонентів, як мембрани, які повинні запобігти деградації використовуваних паливних елементів. Потім з цих матеріалів повинні бути розроблені нові електроди й конструкції MEA (мембранний електродний вузол), щоб домогтися поступової зміни терміну служби. Крім того, повинні бути розроблені тести профілю навантаження для перевірки нової розробки на продуктивність (заявлена ​​потужність 1,2 Вт на см3 при 0,675 В) і довговічність (від 30000 годин). Також будуть включені дані з реальних профілів використання вантажівок далекого прямування. Четверта мета полягає в тому, щоб перевірити нові осередки в стеках.

Чотири промислових партнерів нададуть свої передові рішення, де Johnson Matthey зосередиться на MEA, Bosch і AVL на стеках і FPT Industrial на використанні приводів паливних елементів у важких вантажівках.

FPT Industrial є частиною CNH Industrial, яка, своєю чергою, також має частки в Iveco і Nikola. Що стосується науки, CNRS Montpellier очолить проект і внесе свій внесок в розробку нових мембран, а IMTEK з Фрайбурга зосередиться на розробці механізмів деградації з використанням хімічних і структурних методів.

Відповідальність учасників IMMORTAL 

Johnson Matthey, чий бізнес з виробництва паливних елементів розробляє і виробляє електрокаталізатори, електроди, мембрани та мембранні електродні складання, буде працювати з електрокаталізаторами й компонентами мембран та інтегрувати їх в покриті шарами каталізатора мембрани, призначеними для підвищення продуктивності й тривалості експлуатації в важких умовах.

Bosch, один з найбільших у світі постачальників компонентів і систем для автомобільної промисловості, а також розробник і виробник систем паливних елементів, розробить протоколи випробувань осередків і стеків, щоб показати їх реалістичне використання в польових умовах, а також протоколи прискорених стрес-тестів.

FPT Industrial, бренд силових агрегатів групи CNH Industrial і один з найбільших у світі виробників двигунів для комерційних автомобілів, надасть галузеві системні вимоги й проведе аналіз, який дозволить оцінити вартість пакета IMMORTAL.

AVL, найбільша у світі приватна і незалежна компанія з розробки систем трансмісії, надасть другу стекову платформу.

CNRS Montpellier, французький Національний науково-дослідний центр, очолить проект і буде працювати над розробкою нового армування мембран і електрокаталізаторів.

IMTEK, дослідницька група Університету Фрайбурга, зосередиться на розумінні механізмів деградації з використанням хімічних і структурних методів.

Pretexo, фахівець із забезпечення підтримки проектів, зі свого боку забезпечить управління та комунікаційну підтримку IMMORTAL.