У Mercedes-Benz показали концепт преміального електричного мінівена EQT

У Mercedes-Benz показали концепт преміального електричного мінівена EQT

Mercedes-Benz Vans розширює асортимент своєї продукції для сімей та любителів спорту 7-місним електромобілем класу преміум.

Концепткар поєднує в собі широкий та універсальний простір для семи пасажирів із типовим, вишуканим дизайном Mercedes-EQ. Характерна чорна передня панель зі світлодіодними фарами плавно випливає з капота і блищить зоряним малюнком — фірмовим паттерном компанії. Зірки різного розміру з 3D-ефектом розміщені по всій передній частині автомобіля. 

© Mercedes-Benz AG
Фірмовий паттерн © Mercedes-Benz AG

Особливої преміальності автомобілю додають 21-дюймові легкосплавні диски й великий панорамний дах. 

21-дюймові легкосплавні диски © Mercedes-Benz AG

Інтер’єр EQT настільки ж емоційний та стильний, як і його зовнішній вигляд — характеризується елегантним контрастом чорного та білого. Сидіння оббиті білою шкірою наппа. 

© Mercedes-Benz AG

Панель приладів особливо привертає увагу. Верхня частина має форму крила із зовнішнім виглядом морської гальки й динамічно поєднується з панеллю приладів. Круглі вентиляційні чорні отвори у блискучому оцинкованому оздобленні та багатофункціональне кермо з кнопками Touch Control підкреслюють високу якість сучасного зовнішнього вигляду. Навколишнє освітлення на центральній консолі, дверях та підніжці створює стильну атмосферу.

© Mercedes-Benz AG

Інтуїтивна, інформаційно-розважальна система MBUX

Новий електромобіль оснащено фірмовою інформаційно-розважальною системою MBUX (Mercedes-Benz User Experience). Керування нею відбувається за допомогою окремого сенсорного дисплея, сенсорних кнопок на кермі або голосового помічника «Hey Mercedes». Система створена на основі штучного інтелекту, і вчиться передбачати дії водія. Наприклад, якщо водій регулярно телефонує певній людині у п’ятницю по дорозі додому, система запропонує номер телефону на дисплеї цього дня тижня. 

© Mercedes-Benz AG

На дисплей виводиться вся необхідна інформація про автомобіль, рівень заряду, гістограма споживання енергії, тощо. Також MBUX спільно з Mercedes me connect надають інформацію про дорожній рух та інші оновлення.

Максимальна варіативність та функціональність зі стилем

EQT оснащений розсувними дверима з обох боків. Три дитячі сидіння можна встановити поруч у другому ряду сидінь. Панорамний дах із зоряним пейзажем заливає світлом салон. 

© Mercedes-Benz AG

Елегантний дизайн автомобіля, який звужується спереду до заду, робить автомобіль довшим. Нахилена задня частина зі зручними вертикальними дверима багажника та вікном забезпечує особливо просторий вантажний відсік. Якщо потрібно більше місця, сидіння третього ряду можна скласти або повністю зняти, залишивши достатньо місця для дитячої коляски, валіз та іншого обладнання для відпочинку.

© Mercedes-Benz AG

Для ілюстрації просторості та орієнтації автомобіля не тільки для сімей, а й для любителів активного відпочинку, у вантажний відсік концепту EQT інтегрували електричний лонгборд. Він зберігається у подвійному відсіку під кришкою з оргскла, встановленому в алюмінієвій рамі та на одному рівні з підлогою. 

Хоча це і концепт, серійно випускати автомобіль планують вже у 2022 році.

© Mercedes-Benz AG