BYD підписав дилерську угоду з компанією Petros Petropoulos на поставку і сервіс електровантажівок у Греції

BYD підписав дилерську угоду з компанією Petros Petropoulos на поставку і сервіс електровантажівок у Греції

Провідний світовий виробник нових енергетичних транспортних засобів (NEV), BYD, підписав дилерську угоду з компанією Petros Petropoulos на продаж і післяпродажне обслуговування BYD eTrucks в Греції. 

Угода сприятиме поширенню чисто електричних вантажівок eTrucks по всій Греції, спочатку з їх двох основних офісів в Афінах і Салоніках.

В умовах швидко зростаючого попиту на екологічні транспортні рішення, BYD є піонером у використанні технології чисто електричних батарей для забезпечення транспорту без викидів і значно зниженою загальної вартості володіння (TCO).

Лінійка eTrucks BYD розроблена для задоволення потреб в ключових вагових секторах, що охоплюють безліч різних областей застосування. Компанія Petros Petropoulos, штаб-квартира якої знаходиться в Афінах, добре відома тим, що представляє бренди світового класу. Компанія буде поставляти повний асортимент вантажівок BYD eTrucks клієнтам в Греції, а також надаватиме послуги післяпродажного обслуговування і підтримки клієнтів.

BYD ETH8. Фото: BYD

Моделі BYD, що продаються в Греції, включатимуть панельний фургон ETP3, вантажний автомобіль ETM6, ідеальний для внутрішньоміського використання, вантажний автомобіль ETH8 і, нарешті, тягач  EYT. Усі чистоелектричні транспортні засоби BYD забезпечують можливості великої дальності їзди, низький рівень шумового забруднення для роботи в міських та нічних умовах та з нульовими викидами — це позитивний крок вперед у забезпеченні чистого та здорового середовища. Зараз Petros Petropoulos приймає замовлення на електротранспорти BYD та eVans згідно з поставками, які розпочнуться на початку 2022 року.

BYD ETP3. Фото: BYD

Угода здійснилася у вирішальний момент, коли постачальники комерційних перевезень активно шукають нові енергетичні рішення для зменшення викидів вуглецю.

BYD EYT. Фото: BYD

Petros Petropoulos  сьогодні є основним імпортером та дистриб’ютором транспортних засобів та важкої техніки в Греції. Водночас компанія була одним із “історичних” грецьких виробників двигунів та транспортних засобів. Історія  Petros Petropoulos  розпочалася ще з 1922 року.