DAF розпочав серійне виробництво вантажівок нового покоління

DAF розпочав серійне виробництво вантажівок нового покоління

4 листопада на заводі DAF в Ейндховені розпочалося серійне виробництво вантажівок нового покоління. 

Офіційно була представлена вантажівка “Job One” — автомобіль червоного кольору XG+ з 12,9-літровим двигуном PACCAR MX-13.

DAF — перший виробник вантажних автомобілів, що представив на ринок абсолютно нове покоління вантажівок, розроблене відповідно до нових європейських норм за масою та габаритами.

Економія витрати палива і зниження викидів

Нові вантажівки для далеких перевезень — XF, XG та XG+ — встановили нову планку ефективності, безпеки та комфорту водія. Це були основні причини, через які Європейська комісія була готова надати вантажній промисловості більше простору для розробки нових, оптимальних кабін. Подовживши передню частину на 16 сантиметрів і приділивши максимум уваги аеродинаміці, DAF змогли досягти 10% економії витрати палива і такого ж зниження викидів CO2.

Нове покоління DAF є абсолютно новою автомобільною платформою, повністю підготовленою для альтернативних акумуляторно-електричних і водневих трансмісій майбутнього, які в цей час розробляються в DAF.

Перший власник DAF нового покоління

Першу вантажівку в серії нового покоління було доставлено Андре Вербеку, керуючому директору/власнику голландської фірми Verbeek Agra Vision, яка спеціалізується на внутрішніх та міжнародних перевезеннях птиці та яєць з використанням автопарку з 30 транспортних засобів, 25 з яких DAF.