Італійська автовишка SOCAGE Т318 на шасі ISUZU працюватиме в Рівному

Італійська автовишка SOCAGE Т318 на шасі ISUZU працюватиме в Рівному

В рамках оновлення матеріально-технічної бази Комунального підприємства «МІСЬКСВІТЛО», було придбано автовишку SOCAGE Т318, встановлену на шасі ISUZU фахівцями Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС. 

Автовишка SOCAGE T318 має наступні технічні характеристики: 

  • робоча висота підйому — 18,0 метрів;
  • горизонтальний виліт стріли — 10,0 метрів;
  • вантажопідйомність люльки — 250 кг;
  • наявність багатьох опцій для комфорту і простоти в управлінні одночасно.

Автогідропідйомник SOCAGE T318 має розширену робочу зону, адже поворот люльки на 90 градусів вліво і 90 градусів вправо забезпечує додатковий комфорт і зручність.

Обладнані ізоляційною люлькою, автогідропідйомники дозволяють оператору проводити роботи на лініях електропередачі й зв’язку під напругою до 1000 В без відключення електроенергії при відсутності атмосферних опадів. 

Управління підйомником здійснюється за допомогою декількох пультів: пультом керування на поворотній колоні (турелі) і за допомогою пульта, встановленому в люльці.

Автовишки використовуються під час робіт з обрізки та кронування аварійних дерев, обслуговування лінії електропередач тощо.

Автогідропідйомники SOCAGE фахівці кременчуцького заводу встановлюють на будь-які шасі відомих світових виробників: від легких автомобілів IVECO Daily, Renault Master, середньотоннажних МАЗ, DAYUN, IVECO Eurocargo, Renault D-Series, до важких шасі Iveco Trakker, MAN TGS, Renault K-Series, Mercedes-Benz Actros та інші.

Ознайомитися з моделями автовишок SOCAGE в можна за посиланням: https://alfateks.com.ua/socage/