Національна гвардія України отримала 45 нових автомобілів для виконання завдань з охорони громадського порядку

Національна гвардія України отримала 45 нових автомобілів для виконання завдань з охорони громадського порядку

14 грудня, у Києві відбулося вручення водіям військових частин Національної гвардії України сертифікатів та ключів від нових спеціалізованих автомобілів для виконання завдань за межами пункту постійної дислокації, повідомляє пресслужба НГУ.

Як зазначив заступник командувача Національної гвардії України (зі служби) генерал-лейтенант Микола Миколенко, за останні 2 роки підрозділи Національної гвардії України з охорони громадського порядку загалом отримали більше 100 одиниці такої техніки.

«Це сучасні та зручні автомобілі, які підходять для наших завдань в умовах міста. Щоденно на патрулювання залучається велика кількість особового складу, аби запобігати правопорушенням та забезпечити безпеку громадян. Завдяки новій техніці покращаться оперативні спроможності підрозділів НГУ з охорони громадського порядку», – наголосив він.

Спеціалізовані мікроавтобуси виготовлені на шасі автомобіля Ford Transit і призначені для виконання завдань з охорони громадського порядку, а також для забезпечення виконання завдань групою оперативних чергових та черговою зміною командних пунктів за межами пункту постійної дислокації.

Цими днями автівки надійдуть в у військові частини у різних регіонах України.