Презентовано програмно-апаратний комплекс Deeproute L4 для створення безпілотного транспорту китайсько-американського стартапу

Презентовано програмно-апаратний комплекс Deeproute L4 для створення безпілотного транспорту китайсько-американського стартапу

Набір спеціалізованих датчиків та алгоритмів від Deeproute.ai вартістю $10 тис. здатен перетворити практично будь-який автомобіль на безпілотник з четвертим рівнем автономності, що передбачає зокрема вміння змінювати смуги руху, сповільнюватися перед пішохідними переходами, а також самостійно реагувати на всі дорожні знаки.

Автомобілі з такими системами здатні пересуватися повністю самостійно заздалегідь схваленими маршрутами.

Платформа Deeproute складається з п’яти твердотільних лідарних датчиків, восьми камер, радара міліметрового діапазону та запатентованої обчислювальної системи. У комбінації з алгоритмами машинного навчання це обладнання забезпечує четвертий рівень автономності — згідно з умовною шкалою Товариства автомобільних інженерів США (SAE).

Два лідара від Robosense встановлено на дах автомобіля, а також по одному датчику Z Vision на кожне крило та задній бампер. Набір з восьми камер кріпиться на автомобіль по всьому периметру — таким чином, обчислювальна система отримує максимальну кількість інформації про все, що відбувається навколо транспортного засобу.

Deeproute.ai, що базується в Шеньчжені та Каліфорнії, був заснований два роки тому, а комплекс Deeproute L4 вже пройшов тест-драйв у Шеньчжені та підтвердив свою надійність на завантажених дорогах китайського мегаполіса.