Британський виробник вантажівок DAF Leyland Trucks відсвяткував випуск 500 000-го автомобіля

Британський виробник вантажівок DAF Leyland Trucks відсвяткував випуск 500 000-го автомобіля

Ювілейний 16-тонний LF 210 було передано компанії «Minoli» на спеціальній церемонії, яка відбулася на підприємстві. 

DAF LF 210 — перша з чотирьох нових вантажівок для провідного імпортера і дистриб’ютора італійської керамічної плитки «Minoli», що вже майже 40 років купує автомобілі тільки у компанії DAF. 

Два автомобілі комплектуються двигуном PACCAR PX-5 210 к.с. та пневматичною задньою підвіскою для перевезення керамічної продукції. З урахуванням нового замовлення парк компанії «Minoli» налічуватиме 14 вантажних автомобілів DAF. 

Вибір на користь LF, найпопулярнішого у Великій Британії вантажного автомобіля для регіональних перевезень, пояснюють найкращою в класі вантажопідйомністю та високим рівнем комфорту для водія.

«Ми пишаємося тим, що наші вантажівки зібрані у Великій Британії, і із задоволенням підтримуємо британську промисловість. Ми вже майже 40 років є постійним клієнтом DAF, і наші відносини з брендом будуються на якості та надійності, завдяки яким ми, у свою чергу, ефективно обслуговуємо наших власних клієнтів», — прокоментував нове поповнення Джонатан Мінолі. 

Завод у Лейланді був збудований у 1979 році, а повний запуск виробництва відбувся у 1980 році. Сьогодні Leyland Trucks займає територію 86 акрів, а площа критих заводських приміщень становить 93 000 квадратних метрів. Модельний ряд автомобілів включає серії LF, CF і XF, а також нове покоління найкращих автомобілів 2022 XF, XG і XG + — «International Truck of the Year 2022».