Walmart закупить 4500 електромобілів Canoo для доставки вантажів

Walmart закупить 4500 електромобілів Canoo для доставки вантажів

Електромобілі Canoo будуть використовуватись співробітниками Walmart для доставки онлайн-замовлень, від харчових продуктів до товарів широкого вжитку.

Найбільша мережа супермаркетів у США Walmart підписала угоду з високотехнологічною компанією Canoo, що спеціалізується на електромобільності, про придбання 4500 повністю електричних автомобілів.

Ці автомобілі будуть використовуватися для доставки онлайн-замовлень екологічно чистим способом, що також сприятиме досягненню мети Walmart перейти на нульовий рівень викидів до 2040 року.

Поставки почнуться з електромобіля Lifestyle Delivery Vehicle (LDV).

LDV: розроблений для доставки вантажів на останню милю

Повністю електричний Lifestyle Delivery Vehicle (LDV) компанії Canoo — це комерційний електромобіль американського виробництва, оптимізований для доставки вантажів на «останній милі». Як і всі автомобілі Canoo, LDV побудований на запатентованій архітектурі багатоцільової платформи (MPP), яка поєднує двигуни, акумуляторний модуль та інші важливі компоненти приводу.

Фото: Canoo

LDV має оптимізовану для доставки вантажів кабіну та спеціалізований вантажний простір. Canoo використовує технологію «керування проводами», що зменшує кількість рухомих частин, і дозволяє збільшити корисний простір салону, покращити ергономіку водія та додати панорамне вікно для покращення видимості дороги.

Хоча очікується, що LDV почнуть виходити на дороги у 2023 році, компанії планують розпочати попередні поставки для уточнення та доопрацювання конфігурації автомобіля в метрополісі Даллас-Форт-Уерт найближчими тижнями.

Canoo планує розпочати виробництво Lifestyle Delivery Vehicles у 4 кварталі 2022 року.