Комунальна техніка українського виробництва працюватиме в Миколаївській області

Комунальна техніка українського виробництва працюватиме в Миколаївській області

Багатофункціональна комунальна техніка відвантажена Кременчуцьким заводом комунальної техніки АЛЬФАТЕКС на адресу замовника до Миколаївської області. 

Комунальне підприємство поповнило свій автопарк машиною дорожньою комбінованою АТ-МДК-11/06 наступної комплектації: піскорозкидальне обладнання з тентом, відвал гідравлічний поворотний з керуванням із кабіни водія на базі самоскида з заднім розвантаженням.

Нове авто допоможе комунальникам оперативно розчищати вулиці міста від снігових заметів та посипати дороги піщано-сольовою сумішшю в осінньо-зимовий період, а в інші пори року – вивозити тверді побутові відходи з території громади.

Машина дорожня комбінована АТ-МДК-11/06 зі змінним обладнанням на базі самоскида оснащена бункером для піско-соляної суміші об’ємом 8,5 куб.м.

Ширина робочої зони снігоочисного гідравлічного відвалу сягає 2,7-3,0 метри. Ширина посипання реагентами — 12 метрів. Середня щільність посипки інертними матеріалами — 0,4 кг/ м2. Місткість самоскидної платформи — 20 куб.м.

За допомогою універсальної монтажної плити, встановленої на передньому бампері автомобіля, відвал легко монтується. Управління поворотом відвала вправо-вліво, підйом-опускання здійснюється з кабіни водія.

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС — український виробник, який на власних виробничих майданчиках виготовляє сучасну багатофункціональну різнопрофільну техніку на базі шасі та самоскидів різних марок, згідно з технічним завданням замовника.