DAF запускає завод з виробництва електричних вантажівок

DAF запускає завод з виробництва електричних вантажівок

Серійне виробництво XD і XF Electric розпочнеться навесні 2023 року.

DAF розширює свої виробничі потужності внаслідок запуску нового заводу зі складання електричних вантажівок в Ейндховені, де цієї весни розпочнеться виробництво нового покоління DAF XD і XF Electric. Ці повністю електричні автомобілі забезпечують запас ходу понад 500 км без шкідливих викидів, що є важливим кроком DAF на шляху до ще чистішого автомобільного транспорту.

Новий завод та планування виробництва

Новий завод зі складання електричних вантажівок розташований на території DAF Trucks в Ейндховені. Будівництво цього заводу було завершено за вісімнадцять місяців. 

Перші електричні вантажівки DAF XD і XF зійдуть з конвеєра цієї весни. DAF очікує, що протягом наступних кількох років виробництво зросте до кількох тисяч автомобілів на рік, відповідно до зростального попиту на електричні вантажівки.

Вантажівки з колісною формулою 4х2 і 6х2 та тягачі — 4х2

Основою кожної електричної вантажівки DAF нового покоління є так званий планер — шасі без трансмісії, але з кабіною. Планер виготовляється на основній лінії виробництва вантажівок DAF. Потім жорсткі шасі з колісною формулою 4х2 і 6х2 та сідельні тягачі з колісною формулою 4х2 збираються в електричні вантажівки XD й XF у восьмиступінчастий процес на виробничій лінії. 

Дві конвеєрні лінії

На новому заводі фактично дві складальні лінії. Акумуляторні батареї збираються на допоміжній лінії, тоді як усі високовольтні компоненти, включаючи батареї та трансмісію, монтуються на шасі на головній лінії. Потім на кінцевих станціях проводяться ретельні перевірки, щоб переконатися, що вантажівка знаходиться в ідеальному робочому стані.   

Виготовлено за індивідуальним замовленням

Як і кожен автомобіль DAF, XD і XF Electric виготовляються за індивідуальним замовленням, щоб ідеально відповідати побажанням кожного окремого клієнта. Ось чому електричні трансмісії PACCAR є модульними. На додаток до наявності двох двигунів PACCAR EX (з шістьма різними номінальними характеристиками), акумуляторні батареї також можуть бути встановлені в різних положеннях на шасі в залежності від вимог замовника. Це гарантує максимальну гнучкість для виробників кузовів. 

DAF XD і XF Electric

DAF XD і XF Electric були представлені на виставці IAA в Ганновері у вересні 2022 року. Повністю електричні трансмісії PACCAR забезпечують потужність від 170 до 350 кВт (210-480 к.с.). DAF також пропонує на вибір акумуляторні батареї, побудовані за модульним принципом. Найменший блок складається з двох «ланцюжків», які разом мають ємність 210 кВт·год і забезпечують запас ходу до 200 км. Найбільший має 5 «ланцюжків» ємністю 525 кВт·год і забезпечує запас ходу понад 500 кілометрів. Електричні вантажівки чудово обладнані для швидкої зарядки, і навіть найбільша батарея може бути заряджена з 0% до 80% трохи більше ніж за 45 хвилин. 

Міжнародна вантажівка року 

Абсолютно новий DAF XD є новим еталоном у сегменті дистрибуції завдяки своїм безпрецедентним характеристикам безпеки та ефективності, а також високому рівню комфорту для водія. Не дивно, що серія DAF XD нещодавно була визнана «Міжнародною вантажівкою 2023 року», слідом за DAF XF, XG і XG⁺, які були названі «Міжнародною вантажівкою 2022 року». Унікальна ДНК моделей XD, XF, XG і XG⁺ також є стандартною особливістю XD Electric і XF Electric.