Новий сміттєвоз українського виробництва працюватиме у с.Бородянка

Новий сміттєвоз українського виробництва працюватиме у с.Бородянка

Потужний сміттєвоз власного виробництва Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відвантажив до Київської області.

Автопарк комунального підприємства с.Бородянка підсилив сміттєвоз АТ-2041 із заднім завантаженням, бункер якого здатний вмістити 9,5 тонн завантажених відходів.

Об’єм бункера сміттєвоза становить 18 куб. м. Вантажопідйомність маніпулятора — 700 кг.

Робота пресуючого механізму доступна в автоматичному, напівавтоматичному або ручному режимах, оператор самостійно вибирає її залежно від ситуації при завантаженні. Коефіцієнт ущільнення сміття — 7:1. У базову комплектацію сміттєвоза входить механізм для підйому євроконтейнерів від 60 до 1100 л. 

Виробник наголошує на тому, що металева конструкція бункера сміттєвоза АТ-2041 виготовлена на високоточному лазерному та листогибочному обладнанні, що забезпечує жорсткість конструкції, дотримання точних розмірів в процесі виробництва і герметичність при експлуатації. Також гідроциліндри пресуючої плити винесені назовні на бокову стінку бункера, що запобігає забрудненню, забезпечує швидкий доступ при обслуговуванні й діагностиці та збільшує термін експлуатації.

Конструктивна особливість приймального бункера дозволяє вивантажувати весь обсяг сміття без залишків!

Виробник гарантує довгострокову експлуатацію техніки, оскільки всі металеві деталі проходять антикорозійну обробку.