Компанія Duvenbeck замовила 120 електричних вантажівок MAN eTrucks

Компанія Duvenbeck замовила 120 електричних вантажівок MAN eTrucks

Німецька логістична компанія Duvenbeck оголосила про намір придбати 120 електричних вантажівок у MAN Truck & Bus, які будуть поставлені до 2026 року.

Електрична вантажівка для використання в логістиці

Електричні вантажівки, які отримає Duvenbeck, — це 40-тонні сідельні тягачі MAN eTrucks з низькою висотою сідельно-зчіпного пристрою, що дозволяє їм перевозити великогабаритні причепи висотою до трьох метрів. Ця особливість робить їх ідеальними для автомобільної логістики, особливо для транспортування запчастин та автомобілів для Volkswagen Group Logistics.

Volkswagen Group Logistics, один із клієнтів Duvenbeck, підтримує цю ініціативу як частину своєї стратегії зменшення викидів CO2 у наземному транспорті.

Ці вантажівки стануть першими електричними транспортними засобами, що будуть використовуватися Volkswagen Group Logistics починаючи з 2024 року.

Особливості зарядки

Вантажівки MAN eTrucks мають акумуляторну батарею великої ємності, яку можна швидко заряджати за допомогою спеціального роз’єму CCS 2. Цей роз’єм має два додаткові контакти для живлення постійним струмом потужністю до 375 кіловатів. У майбутньому MAN планує використовувати ще більш швидкі зарядні станції, здатні видавати до одного мегавата потужності.

Вантажівки MAN eTrucks оснащені тихим і потужним електродвигуном, який видає 330 кіловатів потужності. Двигун з’єднаний із чотириступінчастою коробкою передач, яка передає потужність на колеса.

Співпраця між Duvenbeck, MAN і Volkswagen є безпрограшною для всіх учасників. Duvenbeck отримає вигоду від зниження операційних витрат і більш екологічного іміджу, MAN продемонструє свою інноваційну технологію електричних вантажівок і розширить клієнтську базу, а Volkswagen досягне своєї мети — зробить свою логістику більш стійкою і нешкідливою для клімату.