Новий Hyundai i20: стильний та розумний хетчбек

Новий Hyundai i20: стильний та розумний хетчбек

Hyundai представив новий i20, хетчбек, який поєднує в собі елегантний дизайн та передові технології. 

Новий i20 має витончений передній бампер та решітку радіатора, особливий дизайн задніх ліхтарів та нові 16- та 17-дюймові колісні диски. Він також доступний у восьми різних кольорах, включаючи три нові: Lucid Lime Metallic, Lumen Grey Pearl та Meta Blue Pearl. Інтер’єрний пакет Lucid Lime додає яскравих кольорів сидінням та строчкам.

Корисні функції

Новий i20 пропонує цілий ряд можливостей для підключення, які роблять водіння більш зручним та приємним. Він має стандартний 4,2-дюймовий РК-дисплей, порти USB Type-C, службу екстреної допомоги eCall та оновлення карт по повітрю. 

Він також має додатковий 10,25-дюймовий кластерний екран і дисплей, сумісність з Apple CarPlay та Android Auto, бездротовий зарядний пристрій і телематичну систему Bluelink®.

Безпечна їзда

Новий i20 у стандартній комплектації оснащений декількома системами безпеки, такими як система запобігання фронтальному зіткненню (FCA), яка допомагає уникнути зіткнення в місті, на міжміських трасах, при зіткненні з пішоходами та велосипедистами, а також система стеження за смугою руху (LFA), яка утримує автомобіль у поточній смузі руху. 

Він також пропонує опціональні системи безпеки, такі як RCCA (Rear Cross-traffic Collision Assist) для запобігання зіткненням заднім ходом при виїзді з паркувального місця; BCA (Blind-spot Collision-avoidance Assist) для виявлення транспортних засобів у сліпих зонах; і NSCC (Smart Cruise Control) для регулювання швидкості відповідно до дорожньої обстановки попереду.

Гібридна силова установка

Новий i20 може бути оснащений 48-вольтовою м’якою гібридною системою, яка працює з двигуном 1.0 T-GDi потужністю 100 або 120 к.с. М’яка гібридна система допомагає зменшити споживання пального та викиди вуглекислого газу шляхом рекуперації енергії під час гальмування та руху. 

Автомобіль може працювати в парі з семиступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням (7DCT) або шестиступінчастою інтелектуальною механічною коробкою передач (iMT), яка може від’єднувати двигун від трансмісії при відпусканні педалі акселератора.

Новий i20 буде вироблятися в Туреччині з третього кварталу 2023 року. Згодом з’являться інші варіанти.