Scania представила нову послугу зарядки для вантажівок та автобусів

Scania представила нову послугу зарядки для вантажівок та автобусів

Scania запустила Scania Charging Access, нову послугу, призначену для спрощення доступу до європейської мережі зарядних станцій для змішаних автопарків вантажівок та автобусів. 

Розгалужена мережа і безпроблемне адміністрування

Новий інструмент обіцяє встановлені, передбачувані витрати та відсутність прихованих платежів через єдину систему виставлення рахунків.

Клієнти автопарків зможуть планувати, управляти та оплачувати свої громадські зарядки за допомогою нового інструменту, а водії зможуть знаходити відповідні зарядні станції через громадські мережі та використовувати RFID-картки для оплати.

Компанія намагається допомогти усунути перешкоди й стрес для водіїв, пов’язані з зарядкою в дорозі, пропонуючи розгалужену мережу і безпроблемне адміністрування. Початковими клієнтськими інтерфейсами будуть My Scania та нещодавно випущений додаток Scania Driver App. Scania ще не розкрила своїх мережевих партнерів, але каже, що є потенціал для місцевих дилерських мереж Scania та основних постачальників послуг із заряджання автомобілів приєднатися до нової послуги зарядки.

Найкраще для зарядки вантажівок

Scania Charging Access буде запущена в декількох європейських країнах наприкінці осені й буде розширена, щоб охопити громадські зарядні мережі, побудовані для вантажівок. Scania не розголошує ринки запуску, але відкрила процес попередньої реєстрації в My Scania.

Що стосується більш конкретних заходів, Scania наводить приклад Falkenklev, логістичної компанії, яка працює над рішенням потужністю 1,6 МВт в рамках свого плану створення громадського зарядного центру на 22 автомобілі у Швеції. Falkenklev також створила сонячний парк площею 1,5 га з акумуляторною батареєю потужністю 2 МВт, щоб забезпечити себе відновлюваною енергією, необхідною для підзарядки акумуляторів вантажівок. Scania поставляє п’ять електричних вантажівок і додає, що після завершення будівництва об’єкт у Фалькенлеві стане найбільшою громадською зарядною станцією для вантажівок у Швеції.

Шведська компанія вже давно займається зарядкою вантажівок і нещодавно оголосила про випробування мегаватної зарядної системи (MCS) від ABB E-Mobility на електричній вантажівці нового покоління. Випробування вважається важливим кроком на шляху до розгортання потужних зарядних пристроїв.